Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fogom élvezni az anált?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogom élvezni az anált?

Figyelt kérdés
Ki akarom régen próbálni és van is egy kis farkú fiú aki vállalta. Mit tehetek, hogy tuti élvezzem? Illetve előfordulhat h rossz lesz? Mikor ujjazom magam azt nem élvezem. Nehezen is tágulok:(

2015. dec. 13. 12:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre èn sem élveztem.

De egy pár alkalom után már elég izgatò...

2015. dec. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát ízlések és pofonok. Lehet kissé nyersen fogalmaztam.

Nyilván ha valakit izgat a dolog, akkor más a helyzet.

/8-as voltam

2015. dec. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
készülj,tágitsd magad,segitsen a barátod is,amikor a bedugásra kerül a sor akkor is előtte ujazzon 1,2,3 ujjal legyen sok síkositó (lehetőleg anál) és ne csak nyomja mint süket a csengőt,hanem irányitd mindig sebesség,mélység,ha valamiért elkadtok,mert fáj akkor váltsatok pózt.
2015. dec. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Tágítsd magad és úgy intézd, hogy üres legyen a terület mire akcióba léptek. Sok síkosítás (igen, így írják) + koton.
2016. jan. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem is volt néha kakilás érzés, de azóta izgat ha kakilnom kell.
2016. jan. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én amondó vagyok, hogy nem kell mindent kipróbálni, ami esetleg élvezetes lehet, mert sokszor kellemetlen következményei lehetnek. Ha élvezetes az első élmény, akkor nem biztos, hogy ott képes az ember megállni és beláthatatlan, az addig tervezettől merőben eltérő lehet az ember egész élete. Ugyanez érvényes minden élvezetet nyújtó anyagra, cselekményre.
2016. jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!