Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Anált meddig lehet tágítani?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anált meddig lehet tágítani? Vettem egy 6cm-es anál plugot és sehogy nem tudom feldugni, nem fér be! Ez idővel felmegy vagy ennek van limitje, hogy pl:max 4,5cm?

Figyelt kérdés
Ez 6cm átmérőjű anál plug.De ökör voltam,miért nem a 4,5cm átmérőjűt vettem meg!Az már becsúszott volna! Van limit ennél, próbálgassam és idővel bemegy vagy ne erőltessem? Természetesen,síkosítóval csinálom.

2015. dec. 4. 17:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy idő után becsúszik, de ne erőltesd annyira.

Inkább keress vkit :D

18/f

2015. dec. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Lassan sok próbával majd sikerül!De egy partnerrel még jobb
2015. dec. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
1-s. Ez biztos,hogy be fog menni? 5cm-t régebben próbáltam,az nagysokára bement,de a záróizmok határán volt szerintem! Ez a 6cm átmérőjűben nem vagyok biztos,hogy valamikor is bemegy!! A záróizmokat lehet tágítani?
2015. dec. 4. 18:22
 4/18 anonim ***** válasza:
ez az ember anatómiájától függ. ne tegyél kárt magadban.
2015. dec. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én a napokban láttam egy videót ahol egy férfi elöbb csak a két ujját majd az egész öklét könyékig feldugta egy srácnak. Na itt már gubbadt szemmel néztem majd a végefelé MIND A KÉT ÖKLÉT KÖNYÉKIG benyomtaaaaa!!


Ez már sokkolt és el is kattintottam onnan. Nem hittem hogy valakinek ennyire tág tud lenni. Olyan volt mintha egy plüssfigurát tömnél ki vattával úgy igazán intenzíven.

2015. dec. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
5: ilyen marhaságot én is láttam. az élet meg nem ilyen.
2015. dec. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondom, sokkolt. Ezt nem hiszem hogy bárki is élvezi. Tudom, csak pár ilyen őrült van de akkor is. Fúúj :)
2015. dec. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Többen megpróbáltak meggyőzni,hogy be fog menni! Hát,a próféta szóljon belőlük! Rajtam nem múlik,minden nap próbálkozom vele! Melyik csúszik jobban az olajbázisú vagy a vízbázisú síkosító?
2015. dec. 4. 21:04
 9/18 anonim ***** válasza:
Na mizu? Milyen az plug, sikerült összehaverkodni vele? Tudom, nem telt el sok idő azóta, de gondoltam rákérdezek :)
2015. dec. 5. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
sok sok próbálkozás után menni fog. de szerintem nem kell 6cm vastag, elég 4,5 5 is. Miért akarod ennyire magad kitágítani. ? az ilyen vastag az már lehet, hogy hajszálér sérüléseket okozhat.
2015. dec. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!