Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Anált meddig lehet tágítani?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anált meddig lehet tágítani? Vettem egy 6cm-es anál plugot és sehogy nem tudom feldugni, nem fér be! Ez idővel felmegy vagy ennek van limitje, hogy pl:max 4,5cm?

Figyelt kérdés
Ez 6cm átmérőjű anál plug.De ökör voltam,miért nem a 4,5cm átmérőjűt vettem meg!Az már becsúszott volna! Van limit ennél, próbálgassam és idővel bemegy vagy ne erőltessem? Természetesen,síkosítóval csinálom.

2015. dec. 4. 17:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%
Írta hogy véletlenül vette ezt, és nem a kisebbet. Kérdező: probalkoz először kisebb dologgal, pl az ujjaiddal.
2015. dec. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Kisebbek felmennek. Van egy 2,5 cm-es plug,van egy 4cm-es dildo, ezek becsúsznak. Régebben egy 5cm-es dildo is felment nagynehezen,de azt éreztem ez a határ. Hajszálerek sérülnek,ha ezt az óriás 6-cm-t erőltetem?
2015. dec. 5. 13:03
 13/18 anonim ***** válasza:
Szia! Először is:egy fontos dolgot nem írtál le, mégpedig hogy mennyi ideig próbálgatod? Ha csak egy kis ideig, és utána abbahagyod mert fáj, akkor ne csodálkozz hogy nem megy fel. De ha mindenképp fel akarod dugni sztem csináld ezt: 1, hogy ne kelljen fertőzéstől félned, csinálj addig beöntést magadnak amíg nem jön ki belőled teljesen tiszta víz, aztán ha vam valami fertőtlenítőd amit lehet használni végbélben is (gondolom nincs ráírva hogy végbélben használható) akkor esetleg még azzal is próbálkozz hogy teljesen tiszta legyél (erre tényleg csak azért van szügség, hogyha valami sérülés történne, ne kelljen egyből azon paráznod hogy el ne fertőződjön) 2, dugd fel magadnak az egyik ujjadat, aztán dugj mellé egy másikat de csak ha már eléggé kitágult hozzá, aztán jöhet egy harmadik is, aztán, sztem folytasd egy kigyóuborkával (sztem húzz rá egy óvszert, nehogy bajod legyen) síkosítóval dugd fel és hagyd bent egy kicsit amíg kitágulsz annyira, aztán próbáld meg valami olyan dologgal ami KICSIT vastagabb (írtad hogy van/volt dildód, nem tom megvan-e még, illetve hogy milyen vastag ubit veszel, de ha nem sokkal vastagabb az is mehet) és ha már kitágultál annyira hogy pl az öklöd felmegy (az öklödet kutyapózban próbáld feldugni, úgy hogy hátrahajolsz) és ha felmegy, sztem kezdheted a plugot is, arra azt tudom ajánlani hogy ülj bele, szépen lassan, ameddig felmegy öklöl után addig felmegy, ha azt érzed hogy fáj, akkor tartsd meg magad azon a ponton ahol egy kicsit fáj (guggolásban, tudom fárasztó lehet, segíts rá a tartásra a kezeiddel) és egy idő után kitágulsz majd annyira hogy nem fog fájni, ha már nem fáj menj egy kicsit lejebb ahol megint fáj, tartsd magad amíg már nem fáj, és ha ezt csinálod, egyszer csak azt fogod észrevenni hogy benned van az egész plug (a fájás sok ideig is tarthat, ne húzd ki magadból akár 10 perc után se, hagyd bent, ha meg kb 15-20 perc után is fáj, próbáld meg fekve, hátha úgy jobban el tudod lazítani magadat, és ne kapkodj! Amit most leírtam akár 2 óráig is eltarthat-függően attól hogy milyen gyorsan tágulsz- úgyhogy sztem válassz ki egy napot amikor semmit nem kell csinálnod és szenteld ennek) Remélem sikerülni fog :D Sok szerencsét! És, mindennél használj síkosítót, az ujjaidról se sajnáld le. Viszont bármilyen furán is hangzik, sztem szerezz be egy felnőtt pelenkát, lehet csak sok idő múlva záródnak vissza a záróizmaid, addig meg lehet megjön a széklet, és ha nem tudod visszatartani nem tudsz majd gyorsan kirohanni (gyógyszertárban lehet kapni akár darabra is)
2015. dec. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mindenképpen síkosító és kissebb mérettel próbálkozz először!
2015. dec. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Antihater ***** válasza:

Szia!

Naponta, 2 naponta gyakorolj vele, beöntésre, tisztaságra figyelj, sok-sok síkosító!

Előtte mindenképp csinálj előtágításokat másik dildóval, vagy az ujjaiddal, vagy amit szoktál használni... lassan fokozatosan tágítgass a pluggal, ülj rá, mindíg kicsit beljebb-beljebb fog menni, de ne siess vele! 1 órát szánj rá minimum a plugozásra, ne 5 perc alatt akarj eljutni a határaidra! 2-3 hét alatt biztos be fog menni.

Ha elég szüntet tartasz az alkalmak közt, akkor pelenka nem kell, meg gyakorolj a záróizmaiddal, feszíts, zárj velük, tornásztad buszon, suliban, munkában pár óránként, hogy rugalmas és tágulékony lukad legyen.

2015. dec. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Antihater ***** válasza:
Egyébként úgy 12 cm átmérő körül van a limit, attól függ mekkora a medencecsontod (kismedence átmérője, pelvis minor).
2015. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nincs limit kellő gyakorlással után szinte bármit elnyelő fenékkel fogsz rendelkezni. (vannak vidik a neten bőven)
2015. dec. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
#16-nak van igaza,de nagyon!
2016. jan. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!