Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk miért jó tágítani egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért jó tágítani egy lány punciját?

Figyelt kérdés
Nem az a jó, ha jó szűk neki? Ezt valahogy sosem értettem...
2015. aug. 17. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha eléggé felizgul az előjátéknál, akkor elég tág lesz ahhoz, hogy rendesen beférjen a pénisz, így nem lesz olyan kellemetlen. A szűk punci azt jelenti, hogy nem izgult fel eléggé :)


23/F

2015. aug. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a jó, ha előttünk szűk, utánunk tág

igy már érthető?

2015. aug. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én azt szeretem ha szűk :)

De ha nagyon szűk akkor nem élvezni a lány, inkább fáj neki. Gondolom ezért tágítják. Nekem még nem volt ilyenre szükségem :D

2015. aug. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez tök érthető...nem is erre gondolok...olvastam olyat, hogy valaki arra izgul, ha már az egész öklét beleteheti a lányba...én kétlem, hogy ezek után ha a farkát teszi bele, akkor érez is valamit...
2015. aug. 17. 14:16
 5/7 anonim ***** válasza:
az öklözés teljesen más téma, az fetisizmus kategória. ott arra izgul egyik vagy mindkét fél, hogy öklözés van. nem amiatt csinálják, hogy a farok lötyöghessen benne, hanem amiatt, hogy beférjen az öklük, mert arra izgulnak.
2015. aug. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

" Ha eléggé felizgul az előjátéknál, akkor elég tág lesz ahhoz, hogy rendesen beférjen a pénisz, így nem lesz olyan kellemetlen. A szűk punci azt jelenti, hogy nem izgult fel eléggé"



Első része igaz, jó estben a hüvely akkorára tágul, hogy kényelmesen körülfogja a péniszt. Nem nagyobbra... tehát nem tág lesz hanem pont jó.


Viszont sok lánynál akkor lesz nagyon tág, ha nem élvezi rendesen a dugást. Nekem akárhán ypartnerem is volt, ha képes volt hüvelyi orgazmusra akkor sosem tágult ki nagyon.


Sőt konkrétan ha párommal tágítóst játszunk, amit ő is élvez,akkor nekem felmegy a kezem, nem ökölben, hanem összeszorítva az 5 ujj.


De ha utána közvetlenül dugom, akkor újra visszaszűkül péniszméretre, ha pedig közvetlenül egy ilyen után úgy élveztetem el, hogy nyalom és ujjazom, akkor EGYETLEN ujjamat is szorítja az a punci, amiben közvetlenül előtte 5 ujjam volt.


Akkor szokott kicsit tágabb lenni, ha úgy dugunk, hogy ő már eleélvezett és még nem izgult fel rendesen.

2015. aug. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmiért. Ujjazni 2 ujjal jó, de többel már felesleges.
2015. aug. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!