Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehetséges, hogy egyáltalán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egyáltalán ne élvezzem az anált?

Figyelt kérdés
Többször is adtam már neki esélyt, hogy ne csak aktív legyek. Azonban mindig rossz volt ha ujjaztak és egyszer egy kicsi mérettel dugtak is. Mit lehet benne élvezni? Mit rontok el? Azért is akartam mindig kipróbálni, hogy ezáltal még jobb aktív lehessek, mert akkor tudom mi hogy jó nekem, azaz esélyes, hogy a másiknak is ha én csinálom.

2015. okt. 9. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a bajod hogy nem élvezed ha dugnak?


Hát én totál aktív vagyok a dugásban. Anélkül is tudom, hogy soha nem engednék semmilyen nyelvet, ujjat vagy farkat a seggem közelébe, hogy valaha is próbáltam volna.

Imádom megrépázni a fiúkat, de el sem bírom képzelni, hogy velem tegyék ugyanezt. Nincs ezzel semmi baj. Anélkül is tudom hogy kell jól dugni, hogy engem megdugtak volna.

2015. okt. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Szard össze az ágyat és kend rá a farkára aztán nyald le
2015. okt. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én uniként mondom, szerintem az anál abban az esetben lehet csak jó, ha olyan emberrel történik, akit szerettek, aki fontos ember, mert az, hogy bedugják és ha elsőre nem is, pár perc múlva már jó érzés legyen, az agyban dől el, lelki dolgok alapján - ha szeretitek az illetőt, jó érzés, hogy ő csinálja. Kicsit bonyolultan, de így tudnám összefoglalni :D
2015. okt. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ujjazást én se szeretem, magát a dugást is egyre kevésbé. Alapjáraton én is aktív vagyok, de ha egy másik aktívval akadok össze általában hamarabb beadom a derekam...


Szóval ez függ attól is, hogy milyen beállítottságú vagy (mint ahogy az előttem író is írta), de az is lehet, hogy egyszerűen nem volt ügyes a partnered.

2015. okt. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!