Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homoszexualitás és zene? A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexualitás és zene? A szexuális orientáció milyen mértékben határozza meg az ember zenei ízlését?

Figyelt kérdés

Magyarul: Ti milyen zenét szerettek hallgatni? :)


Lécci írjátok oda azt is, hány évesek vagytok, meg hogy fiú-e vagy lány, bi, leszbi, meleg, stb.



2015. nov. 17. 00:32
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

A padtársam meleg, aki rock, punk, metál, emo zenéket hallgat.


Én rapet, hip-hopot és kpopot. :) De azt vettem észre, hogy az emo srácoknál (mint pl a padtásam) van sok meleg.


16/L/L

2015. nov. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

én konkréten minden evő vagyok.

de igazán akkor jó ha dark,és/vagy pörgős.


ill. olvastam valahol egy tanulmányt,hogy a hause zenék kedvelők közt több a meleg mint az egyébb zenét kedvelők közt.

és érthető módon a metal,rock,punk zené mint "szuper heterót" említi.

2015. nov. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

kétlem hogy lenne összefüggés...csak mert meleg vagyok nem csinálok mindent másképp, mint a heteró emberek..és nem határoz meg mindent a szexuális orientáció...

főleg dupstepet hallgatok meg hiphopot. barátomnak nagyon más a zenei ízlése, hülyét kap tőlem:D ő rockot meg altert hallgat főleg és gitározik. nekem amit ő hallgat általában depis meg komor, a pörgős zenéket szeretem:D



22F

2015. nov. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

mint leszbikus persze imponál pl. Tracy Chapman hangja, meg fiatalon nagyon bejött, de ettől még sokminden más is tetszik.


Melegbárokban meg olyan zenéket nyomnak amik popposak, szexualizáltak, táncolósak. Mert ezek a helyek nagyrészt erről szólnak, legyen mindenkinek élvezhető, vidám, bulis. Ennyi.

2015. nov. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
88%
Amit észrevettem: a leszbi és bi csajok de sok meleg pasi is szereti Pink-et, Lady Gagát.
2015. nov. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Alter Metal, Melodic Black Metal, Industrial Metal, Alter Rock (pl Lindemann) Folk Metal, Dubstep, Trap, Ambient, Breakcore, Synthwave, Vaporwave (tudom hogy már kihalt de na.) és igazából műfajtól függetlenül akármi a megtetszik. Nagy valószínűséggel semmi köze nincs a zenei ízlésnek a szexuális orientációhoz, csak a sok szvegpáwab*zi azt hiszi hogyha meleg akkor egyből b*zinak is kell lennie (sok ilyet ismerek sajnos) és egyből az olyanokat hallgatja amit "egy melegnek hallgatnia kell." engem a hideg kiráz az olyan zenéktől. 16f bi/meleg.
2015. nov. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. :) Akkor most én is megválaszolom a kérdésemet.


Egy picit nehezen igazodok ki a modern stílusirányzatokon, de a wikipédia szerint, azok az előadók, akiket a leginkább szeretek, az alternatív rock/ pop rock, indie rock, indie pop irányzatok képviselői.


Például Onerepublic, Lana Del Rey, Imagine Dragons, Bastille.


Én úgy gondolom, hogy a zenei ízlés elsősorban az egyéniségtől függ.

De szerintem az egyéniségnek, annak, hogy ki vagyok, többek között része a szexuális identitás is.


Oké, nyilván nem lehet általánosítani és messzemenő következtetéseket levonni, nem is ez a célom. De a melegek között azért valamivel talán többen vagyunk, akik imádjuk pl. Lana Del Reyt, mint a ahányan a heterók között imádják. :)


Szóval én úgy látom, valamilyen összefüggés csak van a két dolog között, de azt semmiképp nem mondanám, hogy ez olyan hatalmas és determináló hatású valami lenne.


Kíváncsian várom a további véleményeket. :)


20/meleg/fiú

2015. nov. 18. 01:39
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Techno, rock(de nem az a kemény hard rock) pop és esetleg dzsessz de abból csak az amit Lady Gaga énekel :D
2015. nov. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Minden zenei műfajból van kedvencem,valahogy én minden evő vagyok ilyen téren :) De amiért a legjoban oda vagyok az a Jpop és más japán zenék és ezek nightcore-jai!

16/l/l

2015. nov. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

heavy metál, hard rock, electronik és minden ezekhez hasonló ;)

15f meleg

2015. nov. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!