Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyennek kell lenni a szexnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek kell lenni a szexnek? Jo volt ez igy?

Figyelt kérdés
Ma lefeküdtem először a barátommal. Sokaig csókolóztunk majd elkezdődött a tipi-tapi lekerultek a ruhák es én elkezdtem szopni,de közben vissza visszatertem a csókhoz. Utána o elkezdte a lyukam masszírozni es közben én vettem neki. Majd betette es csinálta . A közbeni érzés egyszeruen leírhatatlanul jo volt. Majd kivette es a hasamra élvezett egy par perces veres utan majd nekem is kiverte. Ez igy jo volt? Vagy csak szopastol eltudna elvezeni? Illetve gondolom dugás közben is ?

2015. okt. 24. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ne tervezd a szexet, csak élvezd, változatosan. Igen, a szopástól is el tudna menni, főleg ha sokat gyakorolsz. Viszont a vége nekem úgy tűnt mintha gumi nélkül csináltátok volna. Ha nem védekeztetek, akkor az úgy már gáz.

27F

2015. okt. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
óvszert használtatok? vagy tablettát szedsz?
2015. okt. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

jaaj bocsi nem figyeltem a kategóriát már össze vissza nézelődök:D szóval akkor fiú vagy te is

ha nektek jó volt így, akkor jó volt ez így. olyannak kell lennie a szexnek, hogy mindketten élvezzétek:)

2015. okt. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3%
remélem figyelitek hogy ez egy homár kérdés. milyen tabletta? gumit is csak azért kellene használniuk hogy ne legyen sza*os a pöc*e az aktiv félnek. Ja meg ugye a betegségek.....
2015. okt. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad, jó volt, el is élveztetek mind a ketten. Nem is értem, mi hiányzik neked?! :) A szex változatos, hol így, hol úgy sikerül, az a lényeg hogy jól érezzétek magatokat egymás társaságában.

A barátommal van hogy csak orál van és az is elég, van hogy minden más is, néha lassú és érzéki, néha vad és szenvedélyes, de ez nem jelenti azt hogy egyik rosszabb lenne mint a másik.

2015. okt. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A szexnek nincs forgatókönyve. Nincs olyan, hogy ilyennek vagy olyannak kell lennie. Ha mindkettőtöknek jó volt, akkor minek teszed fel egyáltalán ezt a kérdést?
2015. okt. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze volt koton :) es élveztem is csak a megfelelés kényszer van bennem sajnos :/ de ő is aztmondta jo voltam foleg elsőre,csak nem tudom azert mondta hogy ne bantson meg!? :/
2015. okt. 25. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!