Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nálam mindig csak szexnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálam mindig csak szexnek indul, ez baj?

Figyelt kérdés
15 voltam amikor összejöttem az első pasimmal először titokban szexeltünk ugye vele vesztettem el aztán szakítottunk az a pasi is csak szex volt többet akart erre én vissza mentem az elsőhöz most pedig sok év eltelt itt tartok,hogy közben megcsaltam, nem nagyon foglalkoztunk már egymással szex terén, nekem az is rossz,hogy egy pasi se hívott el randizni persze én akartam így csak olyan furcsa hogy azt sem tudom mi az a randi :D vagy,hogy virágot vesz nekem valaki vagy ilyesmi.
2015. okt. 18. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. okt. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez tőled függ, hogy baj-e. Ha másképp szeretnéd, akkor tegyél érte.
2015. okt. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2015. okt. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát neked eléggé baj.
2015. okt. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Neked baj? Korod?
2015. okt. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!