Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek érdemes várni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes várni az igazira? 20F

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok, és még szűz. Alkalmi kalandokra, alkalmi szexre lett volna már több lehetőségem is, de nem mentem bele ilyenbe. Nagyon kívánom már a szexet, vágyom rá, de én csak párkapcsolatban tudom elképzelni, illetve az igazival a szexet. Szerintetek a vágyam ellenére érdemes még tovább halogatni ezt? Maradi lennék? Ti mit gondoltok? Saját tapasztalat is érdekel, ha valaki tud írni.

2015. okt. 24. 16:05
1 2
 11/11 anonim válasza:

Azt kell mondjam, nem várni kell, hanem esélyt adni, hogy valakiről kiderülhessen, ő az igazi számodra. Ehhez pedig benne kell lenni a vérkeringésben, nem lehet csak várni, hogy valaki rád talál.


Mindig találkozok ilyen emberekkel, akik csak várnak, sokszor már maguk se tudják mire vagy kire, mit is kellene keresni a másikban, mitől is lenne neki igazi az igazi. Ezt pedig tapasztalat nélkül nem lehet megmondani, tapasztalatokat pedig akkor szerzel, ha benne vagy a gyakorlatban, jól csinálsz dolgokat vagy hibázol, néha kapsz pofonokat vagy néha felemelnek az egekig.


Tisztességesen kell játszani, legalább a magad részéről ne feledd el, hogy azt add meg a másiknak, amit te is szeretnél kapni. Mindenki más utat jár be, de aki nem tesz lépéseket, nem jut sehova. A törekvésed kifejezetten jó, de ne jelentsen ez a törekvés passzivitást, mert azzal nem jutsz sehova. Légy jelen, légy tevékeny, kérdezz, írj, mondj, szeress, mert sok olyan ember van, mint te, hogy vár valakire, akinek olyan sok dolgot adna, csak valakinek ki kell nyitni az ajtót.


Ilyen értelemben légy maradi és mindig keresd és adj egy kapcsolathoz emberi értékeket!

2016. ápr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!