Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek érdemes várni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes várni az igazira? 20F

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok, és még szűz. Alkalmi kalandokra, alkalmi szexre lett volna már több lehetőségem is, de nem mentem bele ilyenbe. Nagyon kívánom már a szexet, vágyom rá, de én csak párkapcsolatban tudom elképzelni, illetve az igazival a szexet. Szerintetek a vágyam ellenére érdemes még tovább halogatni ezt? Maradi lennék? Ti mit gondoltok? Saját tapasztalat is érdekel, ha valaki tud írni.

2015. okt. 24. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%

Van itt egy 29-éves srác. Nemrég kérdezett itt. Még szűz!

Beszélj vele érdemes e várni :)

Én a helyedben megdugnék mindenkit aki az utamba kerül. Aztán majd ráérsz szerelmes lenni kicsit később amikor már elég érett vagy hozzá.

2015. okt. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Passzív vagyok, nem aktív. :D
2015. okt. 24. 16:07
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
akkor így jártál :)
2015. okt. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Még bőven beleférsz a nagy átlagba, ami az első szexet illeti.

A mai világban túl korán kezdi a fiatalok egy része, akik utána játsszák az agyukat a többiek előtt.

Meglehet találni az igazit, bár nem egyszerű. Ha túl nagy elvárásokkal vagy, akkor ez nem fog bekövetkezni!

A kapcsolatok nem úgy kezdődnek, hogy alkalmi vagy tartósak lesznek, egyszerűen elkezdődnek, és kialakulnak a továbbiak.

Ha minden csajt azért dobsz, vagy hajtasz el, mert nem testesíti meg az elképzelt ideált, akkor soha nem fogod megtalálni! Életben nincs tökéletes ember, tökéletes partner. Az elképzelt barát/barátnő mindenben tökéletes. Nem vihog/röhög, nem hoz zavarba, nem hoz kellemetlen helyzetekbe, épp a megfelelő az alakja, nincs szemölcse, nem korpás, nem allergiás, nem betegszik meg, nincs havi vérzése, nem horkol, nem büfög, és nem is fingik!


Egy értelmes, okos lányra érdemes várni, de ha nem ismerkedsz, honnan tudod, hogy nem épp az ideális nőt rázod le?

Mint az ételeknél, ha nem kóstolod meg, honnan tudod, hogy nem szereted? Természetesen, ha összevissza eszel elcsapja a hasad. Mértékkel, ésszerűen viszont jó dolog.


Várj, de ne vidd túlzásba!

Mivel ott tartasz, hogy már itt kérdezgeted másoktól, mitévő légy, egyértelmű, kételkedsz saját elméletedben. Akkor érdemes elgondolkodni, jó-e az elmélet!?


Mellesleg a szüzesség elvesztése nem nagy ügy, főleg a pasiknál. A mai világban pedig senki nem várja el, hogy szűz legyen a partnere.

Még egy megjegyzés: A nők általában a tapasztalt férfias férfiakat kedvelik, akik tudják, mit, hová, mikor. Nagyon kevés nő van, aki naiv kisfiúkra vágyna.

2015. okt. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én is 20 éves vagyok és szűz. kívánom a szexet, de inkább várok, mert számomra egy kapcsolat a cél, és az elsőt is szeretném kapcsolatban. szerintem megéri várni, mert szerintem az első egy olyannal, aki szeret és te szereted biztos jobb, mint egy idegennel, akinek csak egy éjszakára kellek... nem könnyű tudom, de kitartást! :)
2015. okt. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
"igazi", "nagy Ő" Majd, ha a 3. hosszabb kapcsolatodon leszel túl, nem dobálózol ezekkel a szavakkal, inkább élj. Azt majd leszel szerelmes, esel majd pofára is. De jobb rá felkészülni :D Én is az általam "nagy ő" nek adtam a szüzességem, azt végül lehúzott pénzel ki is dobtam ... nesze neked nagy ő :D shift+ő :D na ő az igazi :D
2015. okt. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem VÁRNI érdemes, hanem KERESNI és soha fel nem adni!

Nem ugyanaz! Általában akkor derül ki, hogy ki volt az igazi, amikor elhagyod/elhagy.

2015. okt. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Gondolod az első szerelmed lesz az igazi? Erre kb. 1% esélyed van.

Az idő szalad, soha nem kapod vissza a várakozással töltött időd.

Én egy haverommal voltam először, ittasan, na és aztán, élem ugyanúgy az életem. Nehogy azt hidd, hogy majd az "igazitól" lesz olyan jó.

2015. okt. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, én 19 vagyok és az aktív érdekel, de én is "maradi szűz" vagyok, pedig csúnya se vagyok, csak párkapcsolatban, szerelemből mégis jobb lenne elveszíteni, mint egy jött-ment idegennel:)
2015. okt. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokan túl nagy kérdést csinálnak a szüzesség elvesztése, tehát az első élményből. Ez ugyanolyan, ugyanakkora esemény mint bármi más az életben, amit először csinálsz. Az életet nem lehet tervezni, azt élni kell! Ha folyamatosan agyalsz, ha állandóan elméleteket állítasz fel, az élet szépen elmegy melletted!

Nem azt mondom, ész nélkül bele kell ugrani mindenbe, ám gyors, frappáns döntések után lépni kell!


Nekem több olyan barátom/női barátunk is van, aki állandóan agyal, de nem lép, mert várja a megfelelő helyzetet.

44 éves vagyok, van négy csemetém, boldog házasságban élünk. Persze, néha vannak problémák, de mindig túllépünk rajtuk. ÉLÜNK! Élvezzük egymás társasságát mindannyian. Értelmes kompromisszumokkal mindenki megkapja, amire vágyik.

Az említett barátok/barátnők pedig korunkbeliek, mégis egyedül vannak, mert máig várják a nagy őt! :-o

Akad köztük olyan is, aki lassan az egész világra haragszik, mert neki nincs családja, párja :-( Munkán kívül már semmi nem érdekli. Abba menekül az élet elől. De a munka soha nem fogja őt szeretni, a munka soha nem bújuk mellé, a munka soha nem mondja neki szeretlek apa, a munka nem kíséri el élete végéig...

Én a családomhoz vagyok lojális, nem munkahelye(k)hez!


Ahogy előttem szólók is említették, nem várni kell, hanem keresni!


Számtalan barátnőm volt, szinte mindegyik kapcsolatnak úgy indultam neki, talán ő a nagy Ő. Három volt, akit valóban szerettem. A legutóbbival élek együtt boldogan. A másik kettő úgy döntött, nekik nem én vagyok a nagy ő.

Ha nem léptem volna, soha nem tudom meg ki a nagy ő! A szobában álmodozva nem található meg!

Szex nélkül pedig, nem lehet eldönteni, ki az akivel valóban összhangban vagyunk! Hiszen ágynál és asztalnál összhangnak kell lennie!


Még annyit megjegyeznék: Ha két szűz jön össze, előbb-utóbb valamelyikben felmerül, milyen lehet mással.

2015. okt. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!