Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akkor Ő most meleg vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor Ő most meleg vagy csak kíváncsi?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú barátom akinek tudom a facebookjelszavát és valamelyik nap bele néztem az üzeneteibe és egy férfinak küldözget képeket a nemi szervéről. Akkor ő most megel vagy csak kíváncsi? Nagyon nem tudom hova tenni az egészet?!


Előre is köszönöm a válaszokat



2015. okt. 7. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet neki kicsi van, és csak összehasonlítási alapból nézi. Én is megnézem az itteni képeket, mert nekem kicsi és puha.
2015. okt. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egyértelmű.
2015. okt. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Te turkálsz a barátod személyes dolgaiban??? Milyen dolog már így kémkedni valaki után??
2015. okt. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
vagy meleg vagy biszex...de am meg neked ehhez mi közöd van? miért mész fel másnak a fb-jára és olvasol bele a privát beszélgetéseibe?
2015. okt. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

1-Undorító dolog más üzeneteit elolvasni.

2-Vagy meleg, vagy biszex

2015. okt. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet meleg, de minimum biszex. Jah nem szép dolog így belenézni az üzeneteibe, de ne mond neki hogy láttad, max tereld arrafelé a témát és ha mondod neki nincs ezzel semmi baj, stb, talán elmondja magától is ha tényleg olyan jó barátok vagytok.
2015. okt. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mennyi látszik róla a képen? Honnan tudod, hogy az övé ami rajta van? Az is lehet, hogy csak szórakozik. Vannak ilyen bunkó emberek.
2015. okt. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy mersz belenézni más fiókjába,de ezt hagyjuk...a saját dolgoddal foglalkozz!
2015. okt. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem irj neki ajánló levelet hogy szexre kéred és megtudod a választ
2015. okt. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg meleg

De ne támadd le, ne célozz rá, majd elmondja ha akarja

2015. okt. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!