Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív melegek! Ti szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív melegek! Ti szeretitek a kemény szexet?

Figyelt kérdés
Voltam már egy pár aktívval, és azt mondták nekem, hogy előttem senki mással nem volt ilyen szenvedélyes és "durva" szexük. Hogy a passzív csak feküdt egy helyben és nyafogott. Nektek milyen tapasztalataitok vannak?

2015. okt. 5. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Én még nem voltam fiúval, de így képzelem az első szexet. :D Mármint, hogy jó alaposan megraknak, úgy hogy még az ágy is megérezze, de ugyanakkor nem durván. :P Passzív vagyok, szóval bocsi, hogy válaszoltam. 20/f
2015. okt. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Igen én nagyon szeretem.
2015. okt. 6. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Én is passzív vagyok,de mindig is azt szerettem,ha keményebben dolgozhatok a partnerem farkán akár kézzel,szájjal,de a popsimmal is.Sokszor ezért elég rövidre sikerül az első menet,de szerencsére a második,esetleg harmadik,már nekem is jó.
2015. okt. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

nem voltam az a fajta, inkább a romantikus, bújós, gyömöszölős szeretkezéseket szeretem de barátom imádja ha durvábban megb.szom.. úgyhogy azóta már azt is szeretem, ki tudja hozni belőlem:D



23,aktív

2015. okt. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!