Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Férfi pincéreket is szoktak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi pincéreket is szoktak fogdosni, taperolni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 2. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nőket sem...
2015. okt. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam pincérként többféle helyen, és bizony előfordult hogy kissé ittas csajok megfogják a fenekem.
2015. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pincérnő vagyok, tanúsíthatom, hogy ha olyan helyen vagy ahol van bár (tehát ittasak a vendégeid) akkor beza fogdosni és stírőlni fognak. Férfiak is, nők is.

Beza.


Sőt, mondok jobbat, a pincérek nagy része ezt nem hárítja egy az egyben, hiszen ha bejössz a vendégnek, akkor valószínűbb hogy jattot hagy. Szóval minden ilyen bepróbálkozásra a mindenkori helyes válasz a vendéglátásban a talán.


Ha nincs pia, akkor max stírölnek. Igen, a kisgyerekes anyukák-apukák is.

2015. okt. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szoktak, saját tapasztalat. F 41
2019. nov. 26. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!