Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok gáz lenne ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok gáz lenne ha egy ilyen helyen lenne az első szexem? :D

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és már túl akarok lenni az elsőn,levetni a gátlásaimat. Viszont nem nagyon akar normális srác a közelembe férkőzni... akik meg közelednének azok meg nekem nem tetszenek. Helyes vagyok sokak szerint mégis úgyérzem magam,hogy egy terem közepén állok de a kutyát se érdeklem.

Emiatt már az se érdekelne ha egy melegbárba dugatnám meg magam... most jó bulinak tűnik de lehet visszagondolva néhány év múlva már bánnám... mit gondoltok ? Ja és nem kérek privátokat :D


2015. szept. 18. 19:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Lófaxt gáz szűznek lenni, ha te a lelkiismeretes fajta vagy, később örülni fogsz hogy vártál.
2015. szept. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ne várj sokat. Minél többet vársz és esetleg nem jönne össze, annál jobban fogsz parázni. Ismerek olyan embereket, akik anno nem voltak senkivel, és most már egyszerűen nem megy nekik.

Nem gáz szerintem, a melegbárba ugyanúgy emberek mennek, legalább nincs zsákbamacska. Mielőtt meg történne bármi is, tudtok egymással beszélgetni! :)

2015. szept. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!