Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok gáz lenne ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok gáz lenne ha egy ilyen helyen lenne az első szexem? :D

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és már túl akarok lenni az elsőn,levetni a gátlásaimat. Viszont nem nagyon akar normális srác a közelembe férkőzni... akik meg közelednének azok meg nekem nem tetszenek. Helyes vagyok sokak szerint mégis úgyérzem magam,hogy egy terem közepén állok de a kutyát se érdeklem.

Emiatt már az se érdekelne ha egy melegbárba dugatnám meg magam... most jó bulinak tűnik de lehet visszagondolva néhány év múlva már bánnám... mit gondoltok ? Ja és nem kérek privátokat :D


2015. szept. 18. 19:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nyilván van valami oka ami miatt ez igy alakult.. de az tuti nem a külsőm.vidéki vagyok mondjuk igy eleve nehezebb is ismerkedni.
2015. szept. 18. 19:54
 2/12 anonim ***** válasza:

én is így vagyok, 22 évesen, helyesnek tartom magamat, de egyszerűen eddig nem találtam senki aki valamennyire tetszene is, pedig nem nagyon az elvárásaim :D

szexpartnerkeresőre inkább nem regisztrálok :D

2015. szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
küldenétek magatokról képet? (nyugi van pasim csak kíváncsi vagyok)
2015. szept. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért sem akar normális srác a közeledbe férkőzni, mert nem kérsz privátokat. :D De ez csak egy tipp, én ismertem már meg itt nagyon kedves srácokat, akikkel azóta is jóban vagyok. :)


Miért olyan fontos, hogy valaki betegye? :'D Ne gondold, hogy másnaptól kezdve más ember leszel, csak azért mert járt már benned farok. :D Sok sikert kívánok, de én a melegbáros dugást nem javallom. :)

2015. szept. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4


Azert tartanám fontosnak,hogy tapasztaltabb legyek,mert jövőre az egyik Nyugat-európai országba fogok költözni. És egy olyan helyen,ahol tombol a liberalizmus és tolerancia... sztem nemsok srác van arrafele szűz ennyi idősen. Nem akarom,hogy gázosan tekintsenek rám..

2015. szept. 18. 21:52
 6/12 R8 ***** válasza:
100%
Biztos megtalálod az igazit,nem vagy egy darab hús aki odadobja magát prédának,aztánazt se tudod ki rendezett le,ismerkedj beszélgess,sikerülni fog !
2015. szept. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

En aktív kent kipróbálnám egyszer a saját nememet

26F

2015. szept. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem írj az első srácnak :)
2015. szept. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is szűz vok, de aktív lennék és már 25. Nyáron jöttem rá h akarom sráccal is
2015. szept. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hasonlóak vagyunk abban, hogy már én is szeretnék szexelni fiúval. :D Viszont nekem van egy kis önbizalomhiányom, pedig mindenki helyesnek tart. :D Engem is a passzív szerep érdekel, de az ilyen alkalmi dolgokért nem rajongok. Szerintem várj te is! Ha mégis egy alkalom lenne, akkor az ne meleg bárban legyen. :) 20/f
2015. szept. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!