Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg ferfiak, valami tanacs?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg ferfiak, valami tanacs?

Figyelt kérdés

Szoval en egy 27 eves No vagyok es egy eve teljesen beleestem egy ferfiba.O olyan 38-40 eves lehet.A lenyeg,hogy kikosarazott de en nem adtam fel es finoman de tovabb probalkoztam.Par napja kiderult,hogy a pasi meleg.

A kerdesem az lenne,hogyan tudnam visszaszerezni a baratsagat?Mert teljesen elfordult tolem,mert tovabb probalkoztam.Nyilvan sokszor hozhattam kinos helyzetbe,de mentsegemre szoljon nem tudtam,hogy meleg.Most csak valahogyan vissza szeretnem allitani a jo viszonyt koztunk csak nem tudom,hogyan kozeledjek hozza. :(


2015. szept. 8. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mondd el neki, amit nekünk :) tetszett, de nem tudtad hogy meleg, és sajnálod hogy ennyire nyomultál, de szeretnél vele ettől függetlenül jóban lenni :) biztos megérti :)
2015. szept. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt.Csak a gond az,hogy nem tole hanem mastol tudom.O az a fajta aki ezt nagyon titkolja.Nem tudom orulne e ha a tudomasara hoznam,hogy tudok rola.Nagyon bizalmatlan.
2015. szept. 8. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Uhh... Hát így belegondolva akkor nem kell semmit sem vissza szerezned, nem? Egyszerüen viselkedj vele ezen túl barátként, és biztos észre veszi majd, hogy nem akarsz már többet és akkor oldottabb lesz. :) Majd később aztán majd be is avat a titkába :)

A lényeg, hogy nem kell semmit különöset tenni. Csak légy a barátja. :)

24/F/M

2015. szept. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
"Szia, bocsánat ha hülyén viselkedtem. Lenne kedved eljönni és meginni velem egy kávét/sört?"
2015. szept. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!