Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fiúk/férfiak miért itt...

A fiúk/férfiak miért itt akarnak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Azt még megértem, hogy tanácsra van szükségük vagy hajtja őket a kíváncsiság, esetleg csak beszélgetni szeretnének, de miért van az, hogy sokan túlgondolják és idegenben már kapcsolatra vagy szexkapcsolatra hajtanak rá. Tudom, hogy nem mindenki ilyen, de sok ilyen példát tudok felmutatni.

2014. okt. 19. 12:58
1 2
 1/16 anonim válasza:
0%
Mert lúzerek.
2014. okt. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Élőben sem lehet ismerkedni, max ha NAGYON jól néz ki egy pasi.
2014. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Miért mi bajod azzal,hogy egy férfi nyitott szemmel él?
2014. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
nehéz élőben ismerkedni ,mert az undorodó pillantások még a maradéknyi önbizalmát is elveszik az embernek.
2014. okt. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem csak a fiúk akarnak, de miért ne ismerkedhetne itt valaki?
2014. okt. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Egyetértek a 4-es válaszolóval, a lányok rendkívül megalázóan viselkednek a nekik nem tetsző srácokkal!
2014. okt. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

Én is ezt tapasztalom, de igazából meg is értem őket.

Az utcán nem tudnak csak úgy leszólítani valakit, itt meg azért vannak témák és lehetőség beszélgetni.

2014. okt. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt hallottam, hogy néha nagyon durván viselkednek egyesek, de szerintem élőben az igazi, én utálom, ha az illetőnek, akinek lenne lehetőségek az interneten keresztül akarna velem megismerkedni.
2014. okt. 19. 13:10
 9/16 anonim ***** válasza:
Az eddigi érvek mellett az is ott van, hogy nem kell felemelni a hátsót sem, ülhetnek otthon kényelmesen akár alsógatyában is és egyszerre több emberrel is ismerkedhetnek anélkül, hogy bárkit is zavarna.
2014. okt. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Engem konkrétan meg akartak veretni csajok pusztán azért, mert be "mertem" náluk próbálkozni!
2014. okt. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!