Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fiúk/férfiak miért itt...

A fiúk/férfiak miért itt akarnak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Azt még megértem, hogy tanácsra van szükségük vagy hajtja őket a kíváncsiság, esetleg csak beszélgetni szeretnének, de miért van az, hogy sokan túlgondolják és idegenben már kapcsolatra vagy szexkapcsolatra hajtanak rá. Tudom, hogy nem mindenki ilyen, de sok ilyen példát tudok felmutatni.

2014. okt. 19. 12:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nos a barátnőmmel pont itt ismerkedtünk össze. Szilvesztert megelöző nap megkérdeztem hogy kinek lenne kedve szilveszterkor elmenni valami színház, koncert v vmi bálra. Volt jelentkező, megbeszéltük facen, találkoztunk dumáltunk, máskor is találkoztunk és azóta is együtt.:9
2014. okt. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Megveretni? De durva!
2014. okt. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
2014. okt. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nem fagyok férfi, de szerintem izgalmas az érzés, hogy az ember először nem tudja miféle emberrel ismerkedik, jóval kevesebb infó áll rendelkezésére, mint élőben. na meg persze itt mivel először mindenki anonim, nem kell önbizalom az ismerkedéshez, és ha nem jön össze a dolog, akkor sem sérül senki egója. nem túl bonyolult szerintem.. :D
2014. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
en lanykent is szivesen ismerkedek itt..
2014. okt. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Itt érvényesül a mondás, amit sokan hajtogatnak, miszerint nem a külső számít, a belső a lényeg. És így kép nélkül beszélgetni sokkal jobb, mert nem befolyásol senkit hogy mégis hogy néz ki akivel beszélnek. Jó később nyilván lesz képcsere vagy találkozó, amikor mér számít a külső is, de másképp tekintenek egy kicsikét csúnyább emberre is, ha tudják hogy belülről szinte tökéletes.
2014. okt. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!