Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Ha lehetne kihordanát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Ha lehetne kihordanátok egy gyereke? (bövebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A napokban olvastam olyan történeteket amikben férfiak estek teherbe egy másik férfitól.És emiatt azon gondolkodtam el hogy ha valamilyen tudományos áttöréssel (mondjuk egy egyszerű oltással/vakcinával) a férfiak is képesek lennének teherbe esni és kihordani egy vagy két gyereket. Ti beoltatnátok magatokat vele hogy ki tudjátok hordani a szerelmetek gyerekét?



2015. szept. 8. 17:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"A napokban olvastam olyan történeteket amikben férfiak estek teherbe egy másik férfitól."


Ezt kifejtenéd egy kicsit részletesebben? :D

2015. szept. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Még most nem. De később biztosan, mivel szeretnék gyereket. Viszont nem hinném, hogy valaha is lesz gyerekem, mert a béranyaság Magyarországon nem engedélyezett, örökbefogadni meg nem tudnék, mivel egy másik férfival szeretném felnevelni.


18/f

2015. szept. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
azért mert meleg vagyok még ugyan úgy férfi vagyok és nem akarok szülni O.o
2015. szept. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
100% hogy nem szülnék gyereket
2015. szept. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Férfi nem eshet magától teherbe, de be lehet ültetni neki a zigótát, mint egy nőnek.

Méhen kívüli terhesség, ezért végig veszélyeztetett. 3 hónapig tudja hordani max. - utána ki kell venni belőle.

Megszülni persze nem tudja.

3 hónapos magzatot egyelőre nem igazán lehet életben tartani.


Viszont, ha majd sikerül, akkor utána szoptatni is tudja (2 férfi kell hozzá, egynek nincs elég teje).


De úgy gondolom, mire ezt megoldják, addigra ember nem kell majd a reprodukcióhoz.

2015. szept. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Olyan kitalált történeteket olvastam amiben két férfi szexelt és a passzív félről később kiderült hogy terhes.

2. Én is vagyok vele:) és pont ezért kérdeztem.

3. Nem azt mondom hogy mindenki oltasa be magát vagy hogy kevésbé lennél férfi tőle. A kérdésem lényege az lenne hogy ha te és a párod KÖZÖS(tehát hogy a gyerek a ti vér szerinti gyereketek lenne. És nem bér anyától vagy nagyon kedves rokon/barátnőtől lenne hanem ízig-vérig a ti kettőtök gyereke lenne) gyereket akarnátok egyikőtök válalná-e az "anya" szerepét.

4. Meg értem és köszönöm a válaszod.

5. Most nem "ma" kell erre gondolni hanem hogy egyszer úgy hozná a tudomány fejlödése

2015. szept. 8. 17:59
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

hát elég abszurd meg beteg gondolat:DDD de a barátom kedvéért bevállalnám:DD amúgy nekem nem kell gyerek



21, passzív

2015. szept. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretnénk gyereket a párommal. Csak nálunk nem igazán egyértelmű, hogy ki hordaná ki :D Egyikünk se feminin. Talán egyet ő egyet én :) De először a házasság kérdést oldjuk meg. 34/f
2015. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hordanék ki gyereket. De majd egyszer szeretnék örökbefogadni.
2015. szept. 9. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Egy másik verzió:

Ha szintén tudományos áttörés miatt ugy tudnának megtermékenyitani egy pete sejtett (mesterségesen) hogy a baba DNS-e mindkét apáét tartalmaza és egy bér anya hordaná ki. (persze ha az is törvényes lenne)

2015. szept. 9. 08:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!