Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, biszexek! Hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, biszexek! Hogy derítsem ki? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Biszex vagyok!

Van egy srác akiről hallottam egysmást meg hát mintha látszana rajta.(borotvalja a lábát karját, szedeti a szemoldoket, meg mintha festené a szempilláját)

Úszómester az itteni fürdőben. Mikor kint voltam legutobb a fürdőben(tegnap) pont ő dolgozott. Direkt sétálgattam arra bámultam hátha leesik neki meg vissza néz... Sokszor olyan volt mintha visszanézett volna meg bámult. Kaptam olyan tanácsot hogy kérdezzem meg meddig dolgozik és várjam meg beszéljek vele. De attól félek ha visszakérdez miért kérdezem ezt tőle hogy mit mondjak neki!?

Adjatok valami jó tanácsot, mert nem tudom hogy csináljam, hogy ne legyen annyira feltünő hogyha még sem lenne meleg! :/

Kérlek segítsetek! ;)



2015. júl. 12. 22:38
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha mègsem az, mondd hogy a meleg haveroddal akartad összehozni.:D
2015. júl. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt lehet hogy megfogadom! Sot biztos, de varok meg tanacsokat!! :D
2015. júl. 12. 23:11
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Ha már szedi a szemöldökét, és a lábát ott már én 35%-ban biztos lennék. Abba a férfiba már tuti nincs sok férfiasság.

De csak kezd el vele beszélgetni élőbe, facebookon talán. Kérdezd meg van-e a barátnője, ha azt mondja nincs kérdezd meg hogy-hogy. Ha azt válaszolja, hogy nem tudom vagy hasonló akkor biztosra veheted hogy az. Ha azt mondja hogy most szakítottak és mesél egy kicsit miért akkor viszont nem. De ha azt mondja volt féléve 1 hónapos. Akkor ezek általában kamuk. :D

Ilyenekből próbálj összegyúrni egy "faggatási akciót" :DD

sok sikert:D

2015. júl. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

az uszóknál nem a melegség jele,ha valaki szőrtelen,gondolom az úszómester is hasonló gondolatok mentén halad ( a szőrtelen testnek a vízben kisebb közegellenálása azaz gyorsabb uszást tesz lehetővé) meg még egy csomó sport a szőrtelenséget preferálja.

Esetleg ha fulladoznál akkor kimentene,utána lehet kezdeni valami hálálkodós szöveget,mag hoyg csinálhatnátok hasonlót 2esben.

2015. júl. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi, a valaszokat! :D
2015. júl. 13. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!