Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, biszexek! Próbáltátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, biszexek! Próbáltátok már a meleg szaunát vagy kipróbálnátok?

Figyelt kérdés

ha próbáltátok már írnátok véleményt esetleg tapasztalatot?


18 meleg



2014. jún. 7. 23:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%

Nem akarok semmi jó elrontója lenni, de én heteró vagyok, és eddig csak meleg szaunában voltam. Mármint a hideg szauna az mi? Egy szoba egy paddal, semmi extra.

Szóval próbáltam, egész jó.

2014. jún. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
meleg szaunának azt nevezzük ahová a melegek, biszexek járnak
2014. jún. 7. 23:53
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
És ott melegebb van, mint a heteró szaunában?
2014. jún. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem, csak azért meleg szauna mert melegek és biszexek járnak oda
2014. jún. 7. 23:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ott tuti van csoportos szex is, eppugy, mint a melegeknek fenntartott furdokben.
2014. jún. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Béla211 ***** válasza:
100%

Én már voltam egyszer. Van gőz ahol nem látsz semmit ha oda bemész tuti hogy meg fognak tapizni vagy rád másznak. Én a magnumban voltam. Volt egy kis kondi rész is meg szauna meg kabinok meg groupen szoba meg sexhinta szopató lukak. Amúgy tiszta hely meg igényesen van kialakítva .De oda a nagyon nagy többség nem csak a szaunázás miatt megy le. [link]

Ja és csak törölközőben vagy. És ugyan kapsz egy gumit de ha sex a célod inkább vigyél magaddal normálisat.Mert használhatatlan.

2014. jún. 8. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én egyszer voltam, de elég is volt. A gőzben valami öregember egyből leakart tapizni. Mindenki úgy néznek rád, mint egy darab húsra.

De ha netán te vadidegenekkel akarsz szexelni, akikről semmit sem tudsz, akkor lehet tetszene. Számomra már maga az "anonim szex" is undorító. Egyébként rengeteg családos apuka is van.

Tapasztalataim szerint főleg a legalja jár ilyen helyekre....de biztos akadnak kivételek.

2014. jún. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ftf1983 ***** válasza:
A meleg szaunákban a szauna és a gőz másodlagos. Ott a szex a lényeg. Két ilyen szauna van Pesten, stílusban és látogatókban is eltérő. Péntekenként a Magnumban Meztelen Party van a bevállalósabbaknak.
2014. jún. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hetero vagyok, de eddig csak meleg szaunákban voltam, 100 fokos szaunát szeretem.Miért van aki beül egy hideg szaunába vagy mi?Én nem látnám annak semmi értelmét:D
2014. jún. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nos én egyeüdl sose mentem volna. Azért mentem oda mert nem volt hely... Egy másik sráccal. Ott vannak kabinok és ott szexeltünk. Nos nem igaz h csak alja nép megy, mert vannak külföldiek is akik jók. De tény, hogy én se ajánlanám. Sok az öreg és a fiatalok nagy része is olyan volt h kiéltnek tartom őket. Egyikkel se akarnék szexelni.:(
2014. jún. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!