Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A Facebook profilján szivárván...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Facebook profilján szivárványszínű zászló volt, lehet meleg? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit ismerek a suliból. Kicsit nőies a mozgása, suliban nézegettük egymást(én nem mertem lépni, mert nem tudtam, hogy meleg e vagy nem)...a lényeg az: van pár arra utaló jel, hogy talán meleg a srác.

A napokban megnéztem a profilját és akkor láttam, hogy jún. 30-án lecserélte a profilképét egy olyanra, ami szintén az előző profilképe, de szivárvány színű réteg volt rá helyezve. Ma megint megnéztem és törölte azt a képet, pedig pár napig fenn volt.

Szerintetek elmondta a szüleinek, nyilvánosan is felvállalta, de valaki piszkálta emiatt és törölte vagy mi lehetett az oka? Talán csak viccből/fogadásból?

Ráírni nem szeretnék ezzel:"Hé ijesztő módon követtem a Facebook aktivitásod, mint valami megszállott és volt ez a profilkép...szóval bui e vagy?"XD Remélem érthető a problémám.



2015. júl. 8. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

nem biztos h meleg, de valószínűleg nem melegellenes

becsülendő ember!!!!

végre egy nem homofób

2015. júl. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
elég sok heteró ismerősöm rakott ki szivárványszínű képet, tehát ez nem jelenti azt, hogy meleg lenne, viszont ha van pár arra utaló jel, akkor lehetséges.
2015. júl. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meleg lehet.
2015. júl. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem feltétlenül. A Szivárványos zászló az támogatásként volt az FB-n.
2015. júl. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan ráírhatsz, hogy meleg vagy, láttad a profilképét, és szeretnél vele barátkozni. (Mint előttem is írták:elfogadó) Veszteni valód nincs. :)
2015. júl. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egész USA-ban engedélyeztették a melegházasságot, a szivárványos profilképek azért kerültek ki, hogy jelezzük, hogy ezt támogatjuk. Egy rakás hetero ismerősöm be szivárványosodott, egyáltalán nem biztos, hogy ez bármit is jelentene azon kívűl h támogatja a melegeket.


Ha meg be akarod neki vallani h tetszik v h meleg vagy azt amúgy is ÉLŐBEN és NE facebookon.


Sok sikert :)

2015. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Ez még nem indok. A szivárványszin zászló az LMBTQIA közösséget képviseli, viszont azok is használták a filtert, akik szimpatizáltak a melegekkel, és támogatták az emberi jogaikat. Viszont nekem volt olyan ostoba ismerősöm, aki azt hitte, hogy ez csak valami vicces dolog, amivel a nyarat ünnepeljük...
2015. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak a azt akarta kifejezni,hogy ő is a többiekkel együtt "ünnepel",csak sokan belekötöttek és inkább leszedte.

Amúgy a szivárványos filter nem sokat árul el szerintem, van aki csak divatból teszik ki. Láttam már kirakva olyannál akiről tudom hogy nem az,de van olyan ismerősöm is aki az,mégse tette ki.

2015. júl. 29. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet,csak támogatja a melegeket,toleranciáját fejezi ki csupán embertársai iránt.
2015. júl. 29. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
50-50%. Nekem van olyan ismerősöm, akiről 6 éve tudom, hogy meleg, mégse rakta ki, pedig minden ismerőse tudja róla, hogy mi a helyzet. De van olyan ismerősön is, aki 2 nap erejéig kirakta (köztudott heteró létére) csak azért, hogy lássa, a barátai közt kik a nagy homofóbok, akik már ennyitől azonnal nem is törölték, rögtön letiltották őt.
2015. szept. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!