Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet mintás profilképet...

Hogy lehet mintás profilképet beállítani facebookon?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok mint például a szivárványos, meg az árpád sávos zászló meg ilyenek. Ezekhez van külön alkalmazás vagy valami programmal lehet ilyer csinálni?

Ui.: Nem szivárványost és magyar zászlósat akarok kitenni. Nincs bajom a melegekkel, én elfogadom őket, a Trianon szindrómás pozőr hungaristákat már kevésbé, de mindegy, megtetszett ez a zászlóval tiltakozós dolog ezért én Déli konföderációs zászlósat szeretnék csinálni, lehet hogy kicsit fura de számomra az a zászló az utolsó hiteles jelképe a szabadságnak és mivel be akarkák tiltani én így szeretnék tiltakozni a betiltása ellen. Kérek mindenkit hogy a trollkodást és a köpködést kerülvén csak normális válaszokat írjatok. Köszönöm!



2015. júl. 5. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Azzal tiltakozol, hogy a profilképedet átállítod? Nagy változásoknak nézünk elébe. :D


Fogsz egy képszerkesztőt, amiben vannak rétegek, felső rétegre raksz amit akarsz -> átlátszóság < 100 -> kész, indulhat is a forradalom.

2015. júl. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És nem akarok én forradalmat kirobbantani vagy polgár pukkasztani, csak kifejezni nem tetszésem a dolog iránt. :) Úgy vélem hogy ilyesmit csak úgy nem szabadna betiltani, még akkor sem ha egyesek szerint rasszista, hisz manapság már teljesen más a jelentése. És különben is, ennyi erővel kötelezhetnék a Chicago Redhawks-t is hogy cseréljék le az indiános logo-t mert sérti a rézbőrűeket. De erről már volt szó a south parkban is. Egyébként meg ha a hungaristák trianon meg Árpád sávos zászlós lófaszokkal tüntethetnek én miért ne? :D
2015. júl. 7. 02:17
 3/5 anonim válasza:

Magyar zászlós profilkép generátor:

[link]

2015. dec. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem jó a link mert nem engedi meg csinálni kiirja hogy Error
2016. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kovács György válasza:
Nálam múködik. öröm volt ismételten tapasztalni, hogy a "Gyakori kérdések" gyakorta adnak jó válaszokat.
2017. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!