Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet abból problémám ha egy...

Lehet abból problémám ha egy olyan profilképet rakok ki Facebookra amin egy fegyvert tartok a kezemben?

Figyelt kérdés
A képen egy gépkarabélyt tartok. Egy katonai rendezvényen készült a fotó, ahol pár kiállított darabot kézbe lehetett venni.

2015. máj. 31. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt töltesz fel, amit akarsz, kivéve ha nyilvános meztelenkedés.
2015. máj. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, én egyszer facebookra kiraktam egy olyan képet amin az airsoft ak47-esem volt a kezemben, aztán névtelen bejelentés alapján kijött három rendőr hogy én egy pszichopata gyilkos vagyok. xD Idézem a rendőr szavait: "Valakinek azt mondtad hogy vettél egy fegyvert és le fogod mészárolni a tanári kart." Vagyis a kedves (rohadna meg) bejelentő ezt mondta nekik. :) Persze erre igen csak csekély az esély, de ha van valami jóakaród és bejelent egy ilyen alaptalan hülyeséggel, azt a rendőröknek muszáj komolyan venni. Igazából bajod nem lehet, csak kellemetlen ha egy kép miatt kopogtatnak a rendőrök. :)
2015. jún. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömért is elmentek a rendőrök, mert a facebok profilképén nyilvános helyen egy airsoft pisztollyal pózolt.


Bár mondjuk amúgy is elég balhés ember, a rendőrök előtt nem volt ismeretlen.


Ha nagyon akarnak, vagy van egy nagyon jóakaród, akkor beleköthetnek. De a fejük tetejére állnak, akkor sem tudnak mást bizonyítani, tehát igazából semmit nem csinálhatnak azon kívül, hogy egy párszor cseszegetnek.

2015. jún. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!