Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Most én passzív vagyok akkor?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én passzív vagyok akkor?

Figyelt kérdés

Még nem voltam fiúval, de arra vágyom, hogy pénisz legyen a fenekemben. Ugyanakkor az is izgat, hogy orálisan kielégítsen egy másik srác. De kipróbálnám azt is, hogy milyen a másik srácot kielégíteni orálisan és, hogy milyen, ha az én péniszem van az ő fenekében.


20/f vagyok



2015. szept. 8. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha kipróbáltad eldöntöd mit szeretsz, addig felesleges kategorizálni
2015. szept. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ha mindkettő izgat akkor uni vagy
2015. szept. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapján inkább uni. De lehet, egyszer-kétszer kipróbálod a másikat, aztán rájössz, hogy mégis inkább az izgat jobban, hogy téged dugjanak, és azt szeretnéd mindig. Ha így lesz, akkor attól még lehetsz passzív, hogy egyszer esetleg kipróbáltad a többit is. ;)


És lánnyal egyébként voltál már, vagy izgat? Mert akkor még bi is lehetsz. ;)

2015. szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem volt még lánnyal sem és nem is izgat :D

Jelenleg azt érzem, hogy az jobban izgat, hogy megdugjanak, minthogy én dugjak mást :D

2015. szept. 8. 15:29
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell próbálni. De szerintem passzív vagy, mert azt érzed. Én is egyből tudtam még szűzként hogy aktív vagyok :)
2015. szept. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ami izgat, azt érdemes kipróbálni. De nekem is az a tapasztalatom, hogy az ember már akkor tudja, melyik szerepre vágyik jobban, mielőtt elkezdene szexuális életet élni. Szóval szerintem hosszú távon te passzív leszel. ;)
2015. szept. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

én tudtam még mikor nem is feküdtem le senkivel hogy passzív vagyok.. mindig úgy fantáziáltam róla hogy engem csinálnak meg:D egyáltalán nem izgat, hogy én csináljam... sőt, szerintem fel se állna



21/F

2015. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Ennyire fontos az a cimke? Lehet h uni v lehet h passzív... Próbáld ki 14/f/m
2015. szept. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
a felsorols modja arra enged következtetni,hogy uni vagy. Esetleg passzív uni: olyan passzív aki szeret néha aktív lenni.
2015. szept. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
ha ki akarod próbálni írj :p 20/F
2015. szept. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!