Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Randizni fogok egy sráccal....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizni fogok egy sráccal. Hogyan legyek önmagam, ha nagyon izgulós vagyok? Félek, hogy emiatt el fogok rontani az egészet, és olyan arcom fogom mutatni, ami nem én vagyok.20/f

Figyelt kérdés
A másik srác is 20 éves, és ő már tapasztalt. Szexuális kapcsolata is volt már. Nekem még nem volt semmilyen kapcsolatom fiúval, sem szexuális, se semmi, még csak nem is randiztam soha.

2015. aug. 24. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

jaj de cuki vagy.

Szerintem egyáltalán nem gáz,ha első randin kicsit izgulsz. :) Biztos látni fogja ha izgulsz,vagy zavarba vagy, ő már tapasztaltabb fogja tudni kezelni a helyzetet :)

Csak próbálj meg önmagad lenni.

2015. aug. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat szerintem, hagyd, hogy o iranyitson es lehetoleg majd felszabadulsz. Sok sikert! 14/f/m
2015. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha megtaláljátok a közös hangnemet hamar jó lesz

ha nem akkor úgy is mind1 ;)

no para

19fm

2015. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!