Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek, ha magánemberként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha magánemberként randizni hívnám az örömlányt akihez 2 hetente járok belemenne?

Figyelt kérdés

Már az elején szeretném leszögezni, hogy tudom beteges dolog, hogy ez egyáltalán megfordult a fejemben meg, hogy többségük csak elhiteti, hogy kedvel meg ilyesmi.


Eddig volt barátja kb. egy hónapja szakítottak esemény után általában szoktunk beszélgetni amíg nem csörög újra a telefon, meg kisértmárle mentünk együtt boltba ilyesmi :D Ja tudom furcsa, de őt találom eddig a legérdekesebb lánynak akivel találkoztam :D 25/F



2015. aug. 4. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem keveri a munkát a magánélettel, de egy próbát megér. Ha vissza is utasít, pénzért még mindig fogadnia kell, tehát olyan sokat nem veszíthetsz a dolgon.
2015. aug. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki ám kicsi a valószínűsége mivel azt kockáztatná hogy ügyfelet veszít míg veled randizik :D
2015. aug. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 RRR ***** válasza:
80%

ő is hús vér ember ,érzésekkel

próbáld meg

2015. aug. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog hogy belemenne-e, de téged nem zavarna, hogy más férfiakkal fekszik le pénzért miközben veled jár? Ha viszont ez nem gátol, akkor egy próbát megér. Bár nem tagadom, furcsa ötlet... :)
2015. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak egy visszautasítás után gáz lenne menni megint. :D
2015. aug. 4. 20:18
 6/11 anonim ***** válasza:
valószínűleg nem egy ajánlatot kapott már, de attól még meg lehet próbálni. legfeljebb nem mész hozzá többet.
2015. aug. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Okés, köszi :D
2015. aug. 4. 20:34
 8/11 anonim ***** válasza:

PL.aktus végén finoman hozakodj elő a kéréseddel.

De az 1-es 4-es válaszban benne van minden ami ellene szól.

Igaz bármi megtörténhet,de elég kemény dolog lenne.

F40+

2015. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom itt a többiek, hogy vannak vele, de én nem járnék ilyen nővel. Képzelj csak bele hazaér "meló" után rá akarsz mászni, erre ő mondja: Ma ne drágám, sok melóm volt, elfáradtam!

De ha rengeteg pénzed van akkor kibérelheted barátnőnek, nem 1-1 órára mész, hanem lefoglalod x időre. :)

2015. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9-es de van magánélete nem ? Vagy csak dolgozik meg alszik és annyi ? Ő pl. nem NON-STOP lány
2015. aug. 4. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!