Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megtetszett egy nő, és szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy nő, és szeretném jobban megismerni. Csak az a baj, hogy a munkahelyre leadott CV-je alapján szereztem róla tudomást, és nem személyesen találkozás útján. Így magánemberként nem is szabadna tudnom róla. Ti mit tennétek a helyemben? 32F

Figyelt kérdés
A hölgy nem munkatársam, de megvan az elérhetősége. Fel tudnám hívni, vagy tudnék neki írni, de egyből mentegetőzéssel kellene kezdenem, ami nem túl jó nyitás. A helyzet feloldhatatlannak tűnik számomra, és már azon vagyok, hogy feladjam.
2015. júl. 4. 22:58
1 2 3
 1/24 Interferencia ***** válasza:
86%
Nem hívhatod be állásinterjúra?
2015. júl. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem, mert nem én vagyok a főnök. Csak átolvasom a CV-ket, és max. javasolhatok valakit. Sajnos őt nem lehet, szakmai okokból.
2015. júl. 4. 23:33
 3/24 anonim ***** válasza:
hívd fel, hogy láttad a cv-jét és megtetszett , ez elég gáz dolog és valószínűleg rád csapja a telefont.
2015. júl. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Interferencia ***** válasza:
Semmi nem volt a CV-ben, ami valami támpontot adna?
2015. júl. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

#3: Pontosan ezért tűnik feloldhatatlannak a helyzet.


#4: Semmi olyan, ami mentén elindulhatnék. Még csak nem is egy városban lakunk.

2015. júl. 5. 01:01
 6/24 Missi_Key ***** válasza:
tudod a nevét? ..tudod hol dolgozik..innentől miért olyan nehéz hogy "véletlen összefussatok" ?
2015. júl. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Interferencia ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen területen dolgoztok, mihez értetek, de talán mondhatnád a telefonban, hogy gondolkozol egy vállalkozás indításán, és olyan emberre lenne szükség, mint ő. Megbeszélnétek egy szakmai találkozót, ami (nagyrészt) tényleg csak arról szólna. És ez még nem is hazugság, mert csak annyit mondasz, hogy elgondolkoztál rajta, úgyhogy most tedd is ezt! :)
2015. júl. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

#6: Úgy tudom, hogy jelenleg nincs munkahelye, a lakására meg nyilván nem mehetek.


#7: Elég merész ötlet. Talán másnál működhet, de én sohase gondolkodtam egyéni vállalkozás indításán, és így már nem lenne hiteles az egész. Nem szeretnék egy kapcsolatot hazugságokra, vagy féligazságokra építeni, ráadásul nagyon meglátszódik rajtam, ha nem mondok igazat. Azért köszönöm.

2015. júl. 5. 01:19
 9/24 Interferencia ***** válasza:
Csak gondolkozz el rajta. :D
2015. júl. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Bence_ ***** válasza:

Szia!

Xy vagyok, itt meg itt találkoztunk ha neked szimpatikus vagyok akkor beszélgessünk. Igazat mondasz, ha neki ez tetszik akkor sínen vagy ha nem akkor volt egy rövid hívása.

2015. júl. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!