Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek tényleg képesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek tényleg képesek gyermeket nemzeni, szexelni egy nővel?

Figyelt kérdés

Olvastam olyan férfiakról, akik később vállalták fel nemi identitásuk, pedig régebb óta tudtak róla, és addigra volt már feleségük, gyermekeik.


Ha tisztán homo és nem biszex, akkor ez hogy lehetséges? Hogy merevedhetett a pénisze egy nőre?


2015. aug. 14. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen képesek. A mamám szomszédja két gyerek után közölte a feleségével, hogy meleg.
2015. aug. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2%

Azért mert vagy biszex, csak inkább melegnek vallja magát mer' az trendi.

Vagy nem is meleg...


Legalább a fele csak azt hiszi.

2015. aug. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2%
Ez micsoda mocskosság. Meg mondja a nőnek gyerek után hogy ő neki nem számít mint nő mert egy férfi jobb. Ez olyan mintha nekem a feleségem azt mondaná hogy holnap már leszbikus és puncival akar foglalkozni és az én fa.zom semmit nem jelentett számára. Hát biztos felrúgnám.
2015. aug. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nöknél sokkal nagyobb az esély rá :D
2015. aug. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Páromnak az ex barátjának volt kapcsolata egy nővel, 2 gyerekkel. Aztán szépen megbeszélték hogy ez neki nem megy, mert ő a fiukat jobban szereti(akkora jött rá v. nem is tudom ) . Szépen elváltak, gyereklátogatást megbeszélték (+ a fizetést gyerekeknek ) és ennyi. Kész. Nagy dráma nem volt ebből. Ez a személy amúgy egy európai képviselő ( nem magyar )
2015. aug. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 fiam van:-) 57 éves fiúcska vagyok :-)
2015. aug. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!