Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mit kezdjek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kezdjek a haverommal? Meleg lehet?

Figyelt kérdés

Két nap különbség van köztünk, együtt nőttünk fel, legjobb barátok, sőt szinte testvérek vagyunk.

Neki az anyukája meg az én apám még anno a gimiben együtt jártak, aztán megmaradt ez a jo kapcsolat.

Olyan 6 éves volt amikor meghalt anyukája, konkrétan végignézte ő meg az apja ahogy az anyukája haldoklik, a halálakor is ott voltak vele.

Az apja azóta teljesen kifordult magából. Olyannyira hogy 2 hete lecsukták.

Ezért en odaköltöztem hozzajuk, hogy ne legyen egyedül. Sokáig játszotta, hogy kemény es nincsen baja, aztan kitört belőle, erőszakos volt és csúnyán összevertek nem is egyszer a 2 hét alatt.

Tegnap megpróbáltam megbeszélni vele a dolgokat, meg sírt is, ami nagyon, de komolyN, NAGYON nagy szó.

Megpróbáltam megnyugtatni, de eleve olyan kellemetlenül éreztem magam, meg úgy sajnáltam.

Megszorítottam a vállat is próbáltam "atkarolni" erre o meg meg akart csókolni.

Szerintetek meleg? Vagy csak bennem bízik meg es ezt így akarta kifejezni? De akkor is melegnek kell lennie, nem?

Úgy összezavart



2015. aug. 12. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak nagyon össze van zavarodva, és nem tudja mitévő legyen, kihez forduljon. Ilyenkor tényleg nagyon jó érzés lehet, ha valaki ott van melletted. Szerintem csak egy fajta "kitörés" lehetett ez is, de ez is azt jelzi, hogy tényleg szoros lehet a kapcsolat kettőtök között. Mellesleg zavarna, vagy miért érdekel téged, hogy melyik nemhez vonzódik?

18/f/bi

2015. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem zavarna, csak együtt "jár" egy olyan lánnyal, akit en is szeretek
2015. aug. 12. 21:19
 3/13 poiu ***** válasza:
8%
Menekülj, még ma!
2015. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kizárva hogy meleg, de az sem hogy biszexuális, kis eséllyel lehet még heteró is, valamit biztos érez irántad, most nem kell rögtön megijedned és szexuális vonzalomra vagy szerelemre gondolni. De ha jól értem egész sok időt töltöttetek együtt, biztos nagyon hozzád van nőlve, támaszkodhatott rád mindig, ezek az érzések néha bezavarják az embert.
2015. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Most engem is jól bezavart. Nem tudom mit mondhatnék neki
2015. aug. 12. 22:01
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Ez hogy zavart téged össze? Elgondolkodtál rajta hogy esetleg te is többet érzel?

Vagy te szerelmes vagy a barátnőjébe?

Ezeket legyszi kifejted?:)

2015. aug. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem! Csak ő szinte a testvérem, sőt az is, nem vér szerint, de az! Aztan egyszer csak meg akar csókolni. Azért szerintem ez mindenkit eléggé összezavarna.

Igen, szeretem a lányt, de mi közös megegyezés alakján szakítottunk.

Ők most úgymond együtt vannak, de nem akarom azt, hogyha ő most meleg, akkor a lányt hülyítse.

2015. aug. 13. 12:41
 8/13 anonim ***** válasza:
Össze van zavarodva. Kötődik hozzád és maga sem tudja kifejezni, hogy mennyire. Intim viszonyban vagytok és ez a csók is annak volt a jele, nem valószínű, hogy szerelmes beléd.
2015. aug. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennek az intim viszonynak valahogyan ki kellett alakulnia. Régebben hogy mutattad ki a szeretetedet? Most hogyan mutatod? Mennyi idősek vagytok amúgy ?
2015. aug. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
55%
Nem. Csak ossze van torve,szeretre van szuksege,es ez igy jott ki belole. Megesik az ilyen. Szoval nagy valoszinuseggel nem szerelmes beled.
2015. aug. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!