Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjek a haverommal? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a haverommal? Mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel evfolyamtarsak,regota kerulgettek egymast,mindig adok neki tanacsot. Mondtam nyugodtan mondja el a csajnak mit erez iranta stb.Megtette,osszejottek,a lany szep,es normalis annyira orult neki,hogy osszejottek..Erre a haverom lesz*rta az egeszet,elkezdte a suliban kerulni,elment mellette mintha nem is ismerne es ezt mind a jaras alatt tette..A csaj elkapta utolso ora utan es kerdore vonta,erre annyit mondott neki,hogy ugy erzi neki nem megy ez az egesz..A csaj eleg szepen kiosztotta amig meg is erdemelt,majd dobta.. Ez pont a hetvege elott volt,mig a lany tultette magat mert ilyen ember miatt miert legyen letorve,addig haverom egyfolytaba ivott..Ma reggel szomoru,kialvatlan elegegviselt feje volt,taskasak ,karikasak voltak a szemei,rossz volt ra nezni.Amint meglatta a lanyt persze.mig az nem vette eszre nezte,mikor a lany ranezett es latszott,hogy semmi baja a haverom elfordult.Minden szunetben nez maga ele es zenet hallgat,neha megszolal... Ennyire megviselte volna,hogy a lany dobta? Pedig o b*aszta el az egeszet....
2013. máj. 21. 18:28
 1/6 A kérdező kommentje:
*megviselt
2013. máj. 21. 18:29
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a haverod félénk és nem volt még barátnője és úgy értette hogy neki ez nem megy :S

a lány félre értelmezte és azért dobta :S

2013. máj. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
biztosan megviselte, de csak magának köszönheti.. szerintem nem sok esélye van már ennél a lánynál, inkább ne is nézze, mostmár késő.. vidd el valahová csajozni:))
2013. máj. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Volt par baratnoje regen elvileg,de akkor en.meg nem ismertem. nekem azt mondta o nem akar a lannyal lenni,de akkor par nappal elotte miert hivta el talalkozni ide oda? 3 nap utan mit vart? most meg rottyon van de latszik rajta, hogy a lany miatt..
2013. máj. 21. 18:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Beszélj a lánnyal! Lehet hogy csak ő lehet rá hatással..:\ egy próbát megér. Szerintem félénk..annyira tetszik neki hogy nem mer felé közeledni?!:D áhh nemtudom,de mondom szerintem beszélj a lánnyal hogy beszéljen vele:D vagy beszélj vele, kérdezd meg miért tette. ha kell neki a lány,segíts nekik összejönni :)
2013. máj. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ezt a haverom b*szta el,és bevallotta,hogy egy f*sz volt. de szerintem ez nem változtat semmit,a lány érte dobta a pasiját akivel amúgy se volt jó a kapcsolata,és ez se volt neki... megértem ha a lány már nem is köszön neki...
2013. máj. 21. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!