Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mást is izgatna az, ha egy bi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is izgatna az, ha egy bi vagy meleg srácot kedvére "használhatna"?

Figyelt kérdés
Tehát mint egy szerepjáték. Amiben megmondhatom hogy mondjuk 1 órán át orálisan elégítsen ki és ő csinálja. Heterónak tartom magam, de ez a gondolat tetszik vmiért.

2015. aug. 11. 11:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Simán:) Sőt engem fordítva is, hogy én szolgálok, bár csak kereteken belül, de van benne vmi izgató. Igaz én biszex vagyok.
2015. aug. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem olyan izgatna, hogy a pasimmal csinálja ezt vki, de úgy hogy csak ők ketten vannak. Vagy a pasim csináltatná vele. A pasim 25 éves és szerintem megtenné, mert van köztünk egy alku.
2015. aug. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fogok újdonságot mondani azzal, hogy a legtöbb meleg srácot igen is izgatja.

Passzív pl. cum controllt végez a partnerén, vagy megköti a kezét, lovagol rajta, majd élvezés előtt mindig abbahagyja.

Aktívnál meg rengeteg verzió van.


Én pl. mikor kötekedett/idegesített/direkt nem fogadta meg a tanácsom (mondtam neki, hogy póló nélkül ne süssön krumplit, mert a szép kis testét megégetheti, és pont sikerült is neki megégetni magát), akkor konkrétan mindig azt éreztem, hogy órákig tudnám kúrni (most nincs jobb szó rá), és bukkake, gagging is beleférne, szófogadó kisfiút nevelek belőle. Baromi mérges voltam, hogy megégette magát, pedig előre szóltam, hogy figyeljen.


De mindig izgat, pl. kis ribim lenne, és azt csinálnék vele amit akarok :)


Persze vannak határok, olyat nem csinálnék vele, ami fájdalmat okoz neki.

2015. aug. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
a Cum controll, mint elszenvedő izgatna:)
2015. aug. 11. 11:58
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem meg az elszenvedést okozó szerep:D
2015. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kipróbálnám, de csak úgy, hogy ő lánynak van öltözve, és teljesen borotvált :)
2015. aug. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem az izgat, hogy engem használjanak.
2015. aug. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Az engem is érdekelne, hogy engem használjanak, úgy, hogy lánynak vagyok öltözve :) (az előző hsz-emből kimaradt)
2015. aug. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívesen kipróbálnám azt, hogyha nekem adnak utasításokat. Ha pedig nem végzem rendesen, akkor egy kis bünti járnak nekem. De ezt csak akkor, ha lenne párom, és ő ezt szeretné :P :)
2015. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelne,aktívként.

21/F

2015. aug. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!