Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Túl kockázatos iskola pszichol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl kockázatos iskola pszichológushoz fordulni segítségért, támogatásért, stb. meleg ként?

Figyelt kérdés
Kétségbe esett melegek nektek segített már suli pszichológus? Nem kérek privát üzenetet!!

2015. aug. 11. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En inkabb magan rendelesre mennek el, valahogy ott ahhoz a pszichologushoz mehetnek akiben bizalmam van. De ha pont az iskolapszichologus is olyan, hogy szivesen fordulsz hozza, akkor ohozza is elmennek ha problemam lenne.
2015. aug. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy azonnal rohannak a szülőkhöz.
2015. aug. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az iskolapszichológusnak nagyon kicsi a hatásköre, kevés dolgot tehet meg egyedül, mert nagy a felelősség. Menj el magánrendelésre.


23/F

2015. aug. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Elmenni elmehetsz hozzá nyugodtan. Tiszteletben kell tartania, hogy csak kettőtökre tartozik, amit elmondasz neki. Mondhatod is neki, hogy ne mondja másnak.

Tanácsot vagy valamit biztos tud mondani vagy tovább tud küldeni máshoz.

Azért vannak ott, hogy segítsenek.

2015. aug. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
a második válaszolónak igaza van, egy iskolapszichológus sokkal kevésbé tartja tiszteletben az "ügyféli titoktartást"... Én is voltam már iskolapszichológusnál, azt hittem jó ötlet, és amikor hazaértem, az volt anyám első mondata, hogy "Hívtak az iskolából!" Szerintem inkább menj magánrendelésre, egyrészt többet is tudnának ott segíteni, másrészt nem kell félned, hogy elmondja akárkinek is.
2015. aug. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!