Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melyik ország (ok) ban fogadjá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik ország (ok) ban fogadják el a melegeket?

Figyelt kérdés
Hol toleránsak a melegekkel szemben?

2015. aug. 9. 19:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%

Miért? Magyarországon ölik, verik, fizikailag üldözik a melegeket? Még vonulhatnak is és a törvény sem bünteti. De persze nyújtsák csak a kisujjukat és ti az egész kezet akarjátok.


Mit akartok még? És válaszoljatok is erre a kérdésre.


Egyébként szerintem kell mindig hogy legyen ország a Földön ahol "elfogadják" őket és olyan is ahol nem. Mert én pl nem akarok olyan országban élni, ahol házasodhatnak, egymással gond nélkül smárolhatnak közterületen mások szeme láttára, gyerekeket "fogadhatnak örökbe" és szabadon vonulgathatnak másokat gyalázva (pl Bibliával a kezükben, rózsaszín papnak öltözve) a felvonulásukon. (vagy akkor engedjenek hasonlót azoknak is akik ezzel nem értenek egyet, pl szivárvány zászlót égetni.)


Szerintem nem kellene megölni a melegeket, börtönbe zárni őket és hasonlók, de azért legyen egy határ.

2015. aug. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Maradjunk annyiban, hogy minden egyház gyalázó melegre jut egy pedofil pap :)

Minden egyház gyalázó melegre jut legalább 100 ember, akik a vallás miatt haltak meg. :)

Minden egyház gyalázó melegre jut jó ég tudja hány ember, akinek a vallás ürügyén tették tönkre az életét bigott emberek.


"Mit akartok még?"


olyan országban élni, ahol a melegek házasodhatnak, egymással gond nélkül smárolhatnak közterületen mások szeme láttára, gyerekeket "fogadhatnak örökbe" és szabadon vonulgathatnak felvonulásukon. (habár ha az első néhány meglesz, akkor a felvonulásra nem lesz szükség.)


"engedjenek hasonlót azoknak is akik ezzel nem értenek egyet, pl szivárvány zászlót égetni"


jah, a történelmi eseményeket nézve az az ilyen égetős bulikból mindig jó dolgok sültek ki...

Az egyiket az elfogadás vezérli, a másikat meg a gyűlölet. Nem is értem, hogy miért nem engednek zászlót égetni...

2015. aug. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
41%

Az egyház hogy jön ide? Én sem vagyok vallásos. És 2015-ben a legtöbb "melegeket nem támogató" ember sem az nyilván.


Igen, az egyház is szar. És? Ez hogy jön a melegekhez? Csak mert papok is rosszak, a melegek is lehetnek azok szerinted? Vagy a kettőt miért mosod össze?


Pont ezt mondom hogy legyenek országok a világon ahol a te általad kívánt dolgokat elfogadják és olyanok is ahol nem. Hol éljen az aki az általad kívántakat nem fogadná el, ha azt a világon mindenhol efogadnák?

És fordítva is, hol éljen egy meleg, ha megint üldöznék őket?

Te sem vagy nagy liberális, ha szeretnéd hogy tömegek olyan fajta országban éljenek, ahol nem akarnak.


Nem elfogadás-pusztítás az ellentét.

A melegek ha így mondjuk passzív módon pusztítanak, az erőszakot alkalmazók meg aktív módon.

Egyformán pusztítanak a melegfelvonulás résztvevői és az őket dobálók is. Csak az előbbiek passzív, az utóbbiak aktív módon.

Ugyanígy pl. létezik fizikai és lelki erőszak is. A széljobberek és homofóbok aktív erőszakot alkalmaznak, az LMBTQI...(és még ezer másik betű ide) mozgalmakban aktívan résztvevők, meg passzív erőszakot alkalmaznak. Pl egy kapcsolatban is létezik az aktív erőszak, amikor az egyik fél veri a másikat és a passzív erőszak, amikor senki nem ver senkit, de az egyik szóban alázza és bántja a másikat. Na a melegek, akik ennyire az "egyenlőséget" (értsd: többletjogokat) akarják, pont a többségi társadalmat bántják passzív módon. Nem fizikai erőszakkal, hanem lelki, szóbeli, szellemi erőszakkal.

2015. aug. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"pl Bibliával a kezükben, rózsaszín papnak öltözve"

Nem én hoztam fel a témát


"A melegek ha így mondjuk passzív módon pusztítanak"

kit? mit? hol?


"többletjogokat"

Milyen többletjogokat?


"Nem fizikai erőszakkal, hanem lelki, szóbeli, szellemi erőszakkal."

Tényleg? Hogyan?


Szóval akkor a naponta több milliószor elhangzó "mocskos bu zi" nem passzív erőszak?

Hogy a homoszexuálisokra használt jelzőket általában undorító és rossz dolgokra szokták használni?

2015. aug. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Spanyolországban is toleránsak a melegekkel szemben?
2015. aug. 12. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!