Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az alábbi országokban mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi országokban mennyire fogadják el a melegeket?

Figyelt kérdés

Írország

Németország

Csehország

Szlovénia


2015. máj. 31. 20:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igen, nem, nem tudom

sorrendben így

2015. máj. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Írországban házasodhatnak. A többiben bejegyzett élettársi kapcsolatuk lehet. Az hogy mennyire toleránsak az emberek környéktől is függ.
2015. máj. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Környékfüggő..én Németországban élek, de vidéken, így nem merészkedtem elő (még).

Amúgy (bölcsek által javasolt) akkor előbúvni bárhol, ha már megteheted - te vagy a főnök vagy legalábbis pótolhatatlan munkatárs (bár ez meg szakmafüggő is lehet, pl. egy fodrásznál/ruhaüzleti dolgozónál még előny is lehet)

2015. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ez egy nagyon jó tanulmány a dologról:

(remélem tudsz angolul, de ha nem sztem akkor is megérted ami a képen van)


www.pewglobal.org/2013/06/04/global-acceptance-of-homosexuality/

2015. máj. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
www.pewglobal.org/2013/06/04/global-acceptance-of-homosexuality/
2015. máj. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

[link]


csak sikerül ugy belinkelnem, hogy csak rá kelljen kattintani :D

2015. máj. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ja és minél nagyobb a % annál jobban elfogadja a lakosság
2015. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szóval Magyarországon 0%?
2015. máj. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Írországban éltem.


Dublin, meg a "nagyobb" városok okésak, de a vidék ott is érdekes tud lenni. értsd, a városok kicsik, mittudomén, waterford vagy gallway nem egy metropolisz, akkora mint egy vidéki kisebb nagyváros magyar viszonylatban, vagy még annyi se. nagyon katolikus ország, az emberek nagy része földművelésből vagy állattenyésztésből él. egyébként a politikai állásfoglalás fura, pl. az abortusz illegális, a az újság tele van mindenféle elhalt magzatokba belehalt nőkről szóló hírekkel, meg a transzneműek nem válthatnak legálisan nemet...de melegházasság van. és emellé eléggé sokan önérzetes nacionalisták, durvábban mint itthon, de ugyanakkor liberálisabbak mint az átlag magyar. fura.

2015. máj. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Írországban házasodhatnak, és Szlovéniában is! Nemrég szavazták meg mindkettőben.

Csehországban már kevésbé elfogadóak,Németországban meg totál elfogadják,igaz,nem lehet még házasodni.

2015. jún. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!