Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az alábbi országokban mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi országokban mennyire fogadják el a melegeket?

Figyelt kérdés

Írország

Németország

Csehország

Szlovénia


2015. máj. 31. 20:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, Magyarországon is van bejegyzett élettársi kapcsolat, de ez semmit nem mond el a közhangulatról.

A kérdés nem arról szólt, hogy milyen jogaid vannak, hanem arról, hogy meglincselnek-e, élhető-e az élet ha felvállalod, ér-e napi szinten hátrányos megkülönböztetés...

2015. jún. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Utolsó,szerintem elég világosan leírtam,hogy milyen a közhangulat e téren . Szerinted ha valahol bevezetik a melegházasságot,akkor ott meglincselik a melegeket ? gondolkodj kicsit...
2015. jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Figyelem, Magyarországon (és a többi fehérrel jelölt területen) NEM 0 %, hanem nem nincs adat = nem készült felmérés

(am én linkeltem be a %-okat mutató térképet)


A Pew Research Center egy vezető kutatóközpont, de sajnos ez a felmérés nem terjedt ki a világ összes országára

Ahol fehérrel van jelölve azazt jelenti, hogy nincsen adat, mert azokban az országokban nem történt felmérés vagy nem tudtak felmérést végezni, pl Afrika nagy része, arab országok, Délkelet Ázsiai országok, stb....

2015. jún. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!