Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak szerintem nagyon kedvesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nagyon kedvesek é bájosak a meleg fiúk?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és valahogy én megérzem, ha valaki az. Most is megismerkedtem eggyel és nagyon szép, jó pasi és kedves. Vonzanak is. 3 meleget ismerek és mind férfiasak és olyan szép vastag szempillájuk van, szerintetek is?

Én mondtam neki, hogy te a fiúkat szereted ő meg, hogy honnan tudom?:D Csak szerintem nagyon cukik?



2015. aug. 8. 14:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
*nem a zsemöldökük, hanem a szempillájuk vastag, mintha ki lenne húzva, a szemöldökük csak meg van igazítva, ezt akartam írni. :D
2015. aug. 8. 18:28
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Bájosak? Hülye vagy velük együtt.
2015. aug. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
az vagy te, nincs szemed. nagyon szeretem őket.<3
2015. aug. 9. 11:57
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ismernél mondjuk engem, megtapasztalnád, hogy ez is csak egy sztereotípia.
2015. aug. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom nagyon férfias, izmos, határozott tekintete van, de belül ő a legédesebb ember akit ismerek :) Neki meg pont az olyanok jönnek be, mint én, a kevésbé izmos, de jóképű, "cuki" srácokat bírja :D
2015. aug. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Elképesztő édes vagy a hozzászólásaid alapján. Be kell valljam ilyet se nagyon láttam még, aki ennyire pozitív módon általánosította a melegeket, szinte már-már elfogult módon. :D


Csak azért írom, hogy nehogy ráfaragj: attól, hogy valaki meleg, még nem törvényszerűen lesz érzelmesebb, kedvesebb és bájosabb, vagy vastagabb a szempillája.

Meleg fiúk között ugyanolyan jó eséllyel előfordulhatnak bunkók, parasztok, és nagyon sok meleg fiúra ugyanúgy igazak azok, amiket általában a lányok a hetero fiúkról mondanak (pl.: csak a szex érdekli őket).


Szóval tényleg nagyon cuki lány lehetsz, és őszintén azt kívánom neked, hogy csak ilyen meleg srácokat ismerj meg, de azért ne ess kétségbe, ha esetleg nem mindenkinél tapasztalatod ezt a hatalmas kedvességet.


21F/M

2015. aug. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem :) én is így gondolom. Sőt én is felszoktam ismerni őket. :D

Bár én leköröztelek :P 6 meleg fiút ismerek :)

2015. aug. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!