Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk! Elképzelhető, hogy ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Elképzelhető, hogy ez okozza köztünk a félreértést?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok, és van egy fiú, akivel egészen jól összebarátkoztunk. Majdnem biztos vagyok benne, hogy meleg. (Azért írom úgy, hogy majdnem, mert ő maga ezt nem említi nekem, de nem ilyen apróságokból kombináltam össze, amiből egyesek szokták, hogy például milyen ruhában jár, hanem komolyabb dolgokból tudom.) Mostanában úgy veszem észre, mintha kerülne. Sajnos mostanában személyesen nem tudok vele találkozni, és az üzeneteimre se válaszol. Elmeséltem ezt az egyik barátnőmnek, és ő azt mondta, hogy a fiú lehet, hogy azt hiszi, hogy ő nekem tetszik, és ezért kerül, mert nem tudja hogyan kezelje a helyzetet. Ez előfordulhat? Nem hiszem, hogy átlagon felül nyomultam volna egyébként, de valóban kerestem a társaságát. Csak valahogy megkérdezni sem akarom ezt tőle, mert én hivatalosan nem tudhatnám, hogy meleg, ha tényleg az, meg mivel ugyebár kerül, nem is nagyon van hol.
2015. júl. 17. 23:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

(előző vagyok)

Ohh dehogy az:D Ameddig neten írsz neki nem ciki, úgy sem néz a szemedbe, nem kell szégyelni magad:DDD Viszotn van egy határ, és ha tényleg nem fog reagálni akkor hagyjad. :/ Nem kell pazarolnod az időd feleslegesen rá, találsz mást :)

2015. júl. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm sok segítséget.
2015. júl. 28. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!