Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk! Elképzelhető, hogy ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Elképzelhető, hogy ez okozza köztünk a félreértést?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok, és van egy fiú, akivel egészen jól összebarátkoztunk. Majdnem biztos vagyok benne, hogy meleg. (Azért írom úgy, hogy majdnem, mert ő maga ezt nem említi nekem, de nem ilyen apróságokból kombináltam össze, amiből egyesek szokták, hogy például milyen ruhában jár, hanem komolyabb dolgokból tudom.) Mostanában úgy veszem észre, mintha kerülne. Sajnos mostanában személyesen nem tudok vele találkozni, és az üzeneteimre se válaszol. Elmeséltem ezt az egyik barátnőmnek, és ő azt mondta, hogy a fiú lehet, hogy azt hiszi, hogy ő nekem tetszik, és ezért kerül, mert nem tudja hogyan kezelje a helyzetet. Ez előfordulhat? Nem hiszem, hogy átlagon felül nyomultam volna egyébként, de valóban kerestem a társaságát. Csak valahogy megkérdezni sem akarom ezt tőle, mert én hivatalosan nem tudhatnám, hogy meleg, ha tényleg az, meg mivel ugyebár kerül, nem is nagyon van hol.
2015. júl. 17. 23:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán elképzelhető, mert szorult helyzet az, amikor egy csaj közeledik feléd és játszani kell a vakot, aki nem fogja a jeleket; miközben titokban a fiúkat szereted, és nem akarod, hogy ez kiderüljön akár csak sejtés szintjén is.
2015. júl. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És akkor most mondjam neki, hogy ő nekem nem tetszik, csak barátkozni akarok vele? Megmondom őszintén, kissé zavarba is jövök ettől. Elég introvertált vagyok, nehezen mennek ezek a barátkozós dolgok, ezért is zavar, hogy ez a kibontakozó kapcsolat felborult, mert ő szimpatikus volt. Lehet, nyomulósnak tűntem, épp azért tűnhettem annak, mert elhatároztam, hogy most nem leszek ilyen introvertált.
2015. júl. 18. 00:29
 3/12 A kérdező kommentje:
Alapból hülye a helyzet. Ő nem nagyon beszél erről az egészről, én emiatt nem érzem magam úgy, mint akinek fel kell hoznia. Ugyanakkor szerintem ő is sejti, hogy én tudom, meg én is sejtem, hogy mi van. Azért nem érzem úgy, hogy felhozhatom a témát, mert tök véletlenül alakult úgy, hogy én tudok erről a dologról. Egyáltalán nem biztos, hogy ő örül ennek, hogy én megtudhatom, nem biztos, hogy egyéb esetben elmondaná, ha lenne választása.
2015. júl. 18. 00:32
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megijedt. Ha tenyleg meleg es erezte hogy egy lany kozeledik fele akkor valoszinuleg meghatralt hiszen nem kavarhat veled ha ugyse lesz belole semmi, viszonf ha megtenne egy ido utan lebukna mert semmi erzelem nem koti a lanyokhoz. Ezt valoszinuleg el akarta kerulni, es en meg azt id el tudom kepzelni hogy ezzel teged is megovott, mert o nem akarja bevallani de feleslegesen kavarni sem veled mert utana tobbet erzel iranta vagy nagyon megtetszik de hiaba varnal tole viszonzast. Es mivel o nem tudja hogy te sejted rola igy visszavonult, es nem reagal az uzeneteidre. Az a baj, hogy egy hetero lanyba akit alig ismer pl egy meleg biszex fiu nagyon nehezen fog megbizni! Alapveto kep hogy plecskasak vagytok:D es egy kisebb osszeveszes utan egy melegnek elso gondolata hogy kiirhatod esetleg facebookra hogy o nem meleg, hiszen azzal hogy te kiirod semmi ciki neked, de neki vege :D en is igy vagyok, nekem lany nem is tudja. Hiszen egy masik meleg fiu aki szinten titkolja nem fogja tovabb adni hiszen kolcsonos a diszkrecio.:)

En a helyedbe nagyon ovatosan kozelednek fele ujra:D hogy csak miujsag, szimpatikus mint barat es csak beszelgetni akarsz, meg kell nyugtatni hogy nem semmit nem akarsz:) viszont ha nem valaszol tovabbra sem ez felejtos mert tenyleg vissza vonulot fujt:((

Sok sikert!!

2015. júl. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a részletes választ. Fogok írni neki, de azt hiszem, várok egy kicsit. A legutóbbi írásomra sem felelt, és már önmagában az nyomulás, ha valaki elárassza a másik oldalát üzenetekkel. Remélem, lesz lehetőségem összefutni vele személyesen, úgy jobb lenne, mert ha egyszer "elkapom", nincs az, hogy nem válaszol.

Egyébként értem, amit mondasz, de van más lány barátja is, bár feltételezem, őt régebbről ismeri. Igazából eddig nem értettem "mit tudnak ők, amit én nem", de most így belegondolva ők valószínűleg évek óta ismerik, ami nyilván nem ugyanaz.


Bocsi azoktól, akik privátot írtak, de annyit szeretnék a történetből elmesélni, ami itt áll. Egyrészt nem tudom, használja-e az oldalt, de nem akarom azt se, hogy magára ismerjen, másrészt meg nem beszélném ki jobban annál, mint ami "szükséges".

2015. júl. 19. 00:50
 6/12 A kérdező kommentje:
És persze nem írnám ki a facebookra, hogy meleg. :) Most sem írtam ki, később se fogom. de értem, mire gondolsz.
2015. júl. 19. 00:56
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem elég, ha annyit mondasz neki, hogy te csak barátkozni szeretnél vele, ha esetleg félreérthető volt. A meleg témát nem kell felhozni, ha ő nem mondja magától.
2015. júl. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. :) Csak ilyesmit már írtam neki, és erre sem reagált.
2015. júl. 26. 19:24
 9/12 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

tényleg várj egy kicsit. Talán ne beszéljetek egy darabig, aztán írhatsz neki, hogy miújság, rég beszéltetek...És valószínű, hogy más lánnyal azért van kapcsolata, mert őket régebb óta ismeri. Ha nem is tudják róla azok a lányok, de biztos hogy már ismerik nagyon jól, és tőlük a fiú nem fél, hogy többet akarnak vagy hogy sejtik róla.

2015. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Akkor ezt próbálom. Csak nem tudom, nem ciki-e már, hogy én írok neki, és látja, hogy legutóbb sem válaszolt nekem.
2015. júl. 27. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!