Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy kezdeményezzek? (homoszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek? (homoszexuális téma)

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik és megszeretném ismerni,de nem tudom hogy kezdemenyezzek. Eddig annyit csináltam hogy bejelöltem facebookon tudom ez édes kevés XD Én 20 éves fiú vagyok ő 23.

2015. jún. 20. 22:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, h meleg akk ismerkedj vele úgy ahogy te szeretnéd h valaki közeledne feléd... Ha szingli nincs igazi veszteni válód
2015. jún. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 10# Te valami ritka hülye lehetsz a FaceBook-on, mert azért írnak rád Ugy mond ˇˇBuznyákok és ronda csajokˇˇ én tuti csinálok FaceBook-ot és az normális lesz,


Kedves Kérdező: Bejelölted az addig oké, de ne azt csináld mint valami hülye tini hogy bejelölöd és valami Random Hülyeség miatt rá írsz, Egyszerűen kérdezd meg hogy szabad vagy-e és ha nem akkor szívtad, ha meg igen, akkor beszélgess vele és ha úgy érzed hogy itt az ideje hívd el PL:Moziba, és ha igent mond nagyobb esélyed van, és mondjuk ha el hív a házába akkor tuti beléd van zugva, nem

biztos de lehet, de ha mégis el hív, Beszéljétek meg a filmet, igyatok bort vagy pezsgőt, ha véletlen el szólja magát, akkor meg van a nyereményed, egy pasi, sok szerencsét!

2015. jún. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
ismered őt személyesen ?
2015. júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
légy bátor mond meg neki hogy szimpatikus neked , nézd meg mit ír vissza , ha bunkó lesz akkor tudod hogy nem érdemes vele.
2015. júl. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá bátran! Tudni fogod majd hogy mit írj, csak bátran :) kérhetnék majd infót a fejleményekről? ja és sokszerencsét!!!4! :)
2015. júl. 4. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!