Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Ti hogyan fogadtatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Ti hogyan fogadtatok el magatokat es mennyi ido alatt?

Figyelt kérdés

18 eves fiu vagyok es sajnos meleg de legalabbis biszexualis biztosan. Egyszeruen keptelen vagyok elfogadni magam igy, barmennyire is szeretnek mar beletorodni a dologba nem tudok.

Fogalmam sincs mit tehetnek, nincs szinte senki sem akivel a temarol beszelni tudnek. Kerlek titeket hogy normalis valaszokat irjatok.



2015. jún. 19. 16:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát én már nagyon kiskoromb óta tisztába vagyok vele, de sose volt vele gondom.

Veled sincs semmi baj, a világgal vannak bajok.

2015. jún. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Lehet hogy így van tényleg, mindenesetre nekem még egy önkielégítés is bűntudatot okoz és ez így nagyon rossz. :/
2015. jún. 19. 17:08
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen átérzem a gondod. Ha pesti vagy és gondolod találkozhatunk. Dumálunk. Jó néha kibeszélni...
2015. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem pesti vagyok hanem vidéki. :/
2015. jún. 19. 17:12
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a te korodban már elfogadtam magam. De van egy haverom aki 28 és még mindig harcol magával.
2015. jún. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Kiskorom óta tudom magamról. Sosem érdekelt igazán,elfogadtam magam :D
2015. jún. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 11 éves korom óta tudom, és 23 éves koromban fogadtam el.
2015. jún. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Nem vagyunk egyformák. Mindenkinek el kell fogadni saját magát és meg kell tanulni szeretni saját magát, olyannak amilyen. Ez a feltétele annak, hogy egy másik embert képes legyen szeretni. Neked az lenne a legjobb, ha valakivel meg tudnád beszélni a problémákat, s gondolom sok-sok kérdésed van, ami bizonytalanságot okoz. Kívánom, hogy idővel fogadd el magad és legyél boldog!
2015. jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld kéz mindenkinek. :)
2015. jún. 19. 18:34
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az segített rengeteget úgy egy évvel ezelőtt, hogy rátaláltam a youtube-on néhány fiatal, meleg vloggerre. Ők döbbentettek rá, hogy így is lehet boldog életet élni. Azóta a legnagyobb problémám már az, hogy megtaláljam a hozzám illő fiút. :D 19/F


https://www.youtube.com/user/mmabutternut/featured

2015. jún. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!