Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet hogy a barátom pedofil?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy a barátom pedofil?

Figyelt kérdés

Mindketten fiúk vagyunk, ő pár évvel idősebb.

Alacsony (170cm) és vékony alkatú (56kg) vagyok, de sokat sportolok (heti 4 edzés és majdnem minden nap futás) csak hiába, alig látszik. A hajamon-szemöldökömön-szempillámon kívül mindenhol szőrtelenítek, mert így szereti és elvileg az arcom is eléggé kisfiús. Mindig ő az aktív és imádja ha random helyeken "letámadhat". A múltkor azt mondta, hogy azt imádja bennem hogy "nem tud bemocskolni" mert szerinte hiába tesz velem bármit, "szűzies" maradok és ez, meg ahogy mondta, egy picit megijesztett. Van még pár fura megnyilvánulása.

Melegek, bi fiúk vagy bárki, szerintetek alaptalanul aggódok? Ugye igen? Nyugtassatok meg kérlek.



2015. jún. 18. 16:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűbb, hogy szeret rajtad uralkodni.
2015. jún. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is teljesen ilyen a helyzet. Szeret irányítgatni, szereti, hogy nekem minden ben (még csókolózásban is) ő volt az első. De nem, nem pedofil a barátom :)
2015. jún. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem látjuk az arcodat, így nehéz véleményt mondani. De tényleg érdekes az a mondat.
2015. jún. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy szereti a fiatalos külsőd még nem pedofil. Ez egy eléggé komoly vád ellene. Ha valóban azt tapasztalod, hogy a jóval fiatalabbak, esetleg gyerekek érdeklik, akkor ő egy beteg ember. Ez összetett dolog, szóval pár sor alapján senkiről sem lehet megállapítani.
2015. jún. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Privátra válasz: ő 29 én 18 vagyok. Remélem úgy van, ahogy írtad.

Utolsó: nem vádaskodni akarok, mert kedvelem, csak néha amikor ilyeneket mond vagy tesz, elgondolkodok. Hogy mondjam meg neki hogy zavar az ilyesmi? Megbeszélhetem ezt vele egyáltalán, vagy inkább ne említsem?

2015. jún. 18. 23:14
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Amennyiben zavarnak a megnyilvánulásai, akkor ülj le vele és beszéljétek erről! Mit jelent az, hogy imádja, ha random helyeken "letámadhat"? Nagyon úgy tűnik, hogy szeret feletted uralkodni és inkább "használ", mintsem szeret.
2015. jún. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
A beszélgetés mindig hasznos. Amúgy szívesen beszélgetnék veled ha nyitott vagy rá! Én is hasonlóan vékony vok és nem látszik rajtam semmi sport, stb eredménye. LEhet neked is az van, mint nekem. Írj!
2015. jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem mondanám hogy pedofil. Inkább pederaszta.

A pedofilok olyanokhoz vonzódnak akik még a pubertás előtt állnak. Lehetsz te bármilyen szőrtelen és vézna, nem fogod egy 12 éves kisfiú benyomását kelteni.

2015. jún. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
első mondatig olvastam... utána hagynom lett volna kedvem..
2015. jún. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

6: úgy értem, hogy szeret váratlanul olyan helyzetbe hozni amiben én zavarban vagyok, de nem tudok neki ellenállni. Ahol és amikor kedve van pl. nálunk amikor a szüleim itthon vannak, a saját irodájában stb. Nem érti a "nem"-et, nem elégszik meg a "később"-bel.

8: az, hogy valakinek pedofil hajlama van, nem azt jelenti, hogy ki is éli. Ő sem bántana soha gyerekeket, épp csak amiatt aggódok egy picit, hogy nem-e általam akarja "kompenzálni" ezeket a vágyait - már ha vannak neki ilyenek.

2015. jún. 21. 00:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!