Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerelmes vagyok a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a barátom volt pasijába. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy meleg srác vagyok,akiért rajonganak a férfiak és a nők is egyaránt.Pár hete van egy kapcsolatom ami nagyon jó. De találkoztam a pasim exével nagyon beleszerettem és ő is belém,naponta írok és beszélgetek vele.Nem tudom mit tegyek mert a pasim nagyon szeret.Adjatok valami tanácsot,mert már nem bírom:/

Kérlek a közösbe írjatok. Köszönöm.



2015. jún. 1. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Komoly dilemma. De, ahogy te gondolod. Hogy éreznéd magad a legjobban, kivel? Szerintem gondolkodj rajta jó-e neked ez a mostani kapcsolat. Ne bánnád-e meg, ha ott hagynád.

Képet mutatsz magadról?

2015. jún. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Azt fontos volt leírni, hogy rajonganak érted a férfiak és a nők egyaránt...


Pár hete van kapcsolatod és már is félrekacsingatunk ehjj.

Ha csak a pasid szeret, akkor hagyd ott, bár én szájba vernélek, ha az exemmel lelépnél, mert ettől gyomorforgatóbb dolgot nehezen tudok elképzelni, mint szakítási indok.


Farewell (19mf akiért szintén sokan rajonganak)

2015. jún. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pont mivel még csak pár hetes a kapcsolat, ezért képlékeny, bármi lehet. Nem kell nagy dilemmát csinálni belőle, ha mégsem ő kell neked. Ezt az elején mindkét fél tudja, hogy nem biztos, hogy hosszútávú lesz.

Az meg, hogy az exéért hagynád el, vagy másvalakiért, nem mindegy? Nyilván azokkal van esélyed kapcsolatra, akikkel találkozol. Hogy pont éppen vele is találkoztál, a véletlen műve. Így nyilván vele is ott az esély arra, hogy egymásba szeressetek, ami meg is történt ezek szerint.

2015. jún. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy?
2015. jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!