Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátnőm pasijába! Mit tegyék?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan belé vagyok zúgva de nem tudom mit tegyék?!

2013. jún. 5. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:

ez nagyon rossz nekem is hasonló volt



én felnyitottam a szemem és ászrevettem valakit aki régóta tetszett titokban

2013. jún. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A pasik jönnek-mennek... a barátság többet ér.
2013. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezzel az érzéssel nem tudok mit tenni, de itt a sulimba már nagy a kavar ...xd
2013. jún. 5. 15:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves is vagy?
2013. jún. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

felejtsd el a srácot, ha a barátságotok többet ér

ha nem, hát akkor... nem éppen szép jelzőkkel fognak illetni, bárha ez téged érdekelne-e

2013. jún. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hidd el nem éri meg felejtsd el. Én egy barátnőm exébe szerettem bele és jöttünk össze. Nagyon sokáig nem beszéltünk barátnőmmel ez miatt. Így utólag rájöttem hogy nem érte meg. Szerencsére sikerült megbeszélnünk de ez nem mindenkinél van így. Kerüld el a pasit és keress mást.
2013. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát itt nagy kavarok vannak az a fiú oszttársam barátja volt most még lb-mé és megy itt. K*rvázás Ri*ancozás és valahogy belezugtam abba a fiuba de nagyon
2013. jún. 6. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!