Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nőként ha a szexre gondolok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként ha a szexre gondolok csak úgy tudom elkébzelni hogy (. )?

Figyelt kérdés

Láttam itt egy kérdést, az illető nő volt, de fiúként élt és egyben meleg is volt, tehát a pasikhoz vonzódott.. A kérdésen elgondolkoztam, eddig sosem jutott ez eszembe.. legalábbis nem gondoltam rá így..

próbálom érthetően fogalmazni...

Ha pl masztizom vagy csak a "tökéletes szexre" gondolok valahogy úgy tudom elkébzelni, hogy farkam van.. Rendesen elképzelem, hogy feláll, hogy "használom" meg minden, ilyen téren elképzeltem már azt is, hogy pasiként pasival vagyok, mivel nőkhöz nem vonzódom.

Ha arra gondolok, hogy ez nem igy van, már az egész olyan hervasztó.. sosem volt részem jó szexben, azt sem tudom milyen, így már fel is adtam a dolgot.. jó ideje nincs senkim.

Viszont ha magamra gondolok, csak is nőként tudom elképzelni magam, nagyon nőies is vagyok a hétköznapokban. Illetve volt egy fiús korszakom is de az csak ilyen tini dolog volt, rég kinőttem.

Illetve a pasikhoz vonzódom.. Tehát nem gondolkozom olyanon, hogy rossz neműnek születtem, szóval fogalmam sincs.. (Bár kinézetre nőies vagyok, jellemre inkább pasi)

Mit tegyek, hogy ne úgy gondoljam, hogy a jó szexhez farok kell? Egyáltalán hogy használjam.. amim van?


2015. jún. 18. 03:54
1 2
 11/12 Gabipasika ***** válasza:

Én szeretnék veled megismerkedni beszélgetni kedves kérdező.

Szex terén viselkedhetnél velem pasi ként. Felcsatolhatóval meg is szopathatsz és dughatsz is. Volt már ilyenben részem. Ha esetleg beszélgetnél és ismerkednél komolyabban írj. Ha nem szex miatt akkor is írhatsz.

Pasi vagyok.

2015. jún. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a 7-es válasz a megfelelő :)
2015. júl. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!