Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nőként ha a szexre gondolok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként ha a szexre gondolok csak úgy tudom elkébzelni hogy (. )?

Figyelt kérdés

Láttam itt egy kérdést, az illető nő volt, de fiúként élt és egyben meleg is volt, tehát a pasikhoz vonzódott.. A kérdésen elgondolkoztam, eddig sosem jutott ez eszembe.. legalábbis nem gondoltam rá így..

próbálom érthetően fogalmazni...

Ha pl masztizom vagy csak a "tökéletes szexre" gondolok valahogy úgy tudom elkébzelni, hogy farkam van.. Rendesen elképzelem, hogy feláll, hogy "használom" meg minden, ilyen téren elképzeltem már azt is, hogy pasiként pasival vagyok, mivel nőkhöz nem vonzódom.

Ha arra gondolok, hogy ez nem igy van, már az egész olyan hervasztó.. sosem volt részem jó szexben, azt sem tudom milyen, így már fel is adtam a dolgot.. jó ideje nincs senkim.

Viszont ha magamra gondolok, csak is nőként tudom elképzelni magam, nagyon nőies is vagyok a hétköznapokban. Illetve volt egy fiús korszakom is de az csak ilyen tini dolog volt, rég kinőttem.

Illetve a pasikhoz vonzódom.. Tehát nem gondolkozom olyanon, hogy rossz neműnek születtem, szóval fogalmam sincs.. (Bár kinézetre nőies vagyok, jellemre inkább pasi)

Mit tegyek, hogy ne úgy gondoljam, hogy a jó szexhez farok kell? Egyáltalán hogy használjam.. amim van?


2015. jún. 18. 03:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2015. jún. 18. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

20 elmúltam már, de nem vagyok idős.

Mért számít?

2015. jún. 18. 04:14
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
sztem beteg vagy
2015. jún. 18. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
4%
Nem kébzelni, hanem képzelni. Nem bántja a szemed, te liba?
2015. jún. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked pasi kellene, és jó szex. Aztán minden rendbe jönne.
2015. jún. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen ismerősöm, bár ő azt mondta, szeretne is meleg fiú lenni, viszont lányos. Szerintem neked inkább a "tiltott", "különleges" dolgok hiányoznak, nem elég izgalmasak a férfiak akikkel eddig együtt voltál. De lehet hogy tévedek, nem értek hozzá, ez csak tipp. Mindenesetre sok sikert a kesőbbiekhez!
2015. jún. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondolom, hogy megfelelően rád odafigyelő, hozzád illően extrém dolgokat kedvelő pasira van szükséged aki megadja amire szükséged van.
2015. jún. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Felcsatolható műpénisz használatára gondoltál már? Meglepődnél, mennyi pasi szereti...
2015. jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Teljesen egy cipőben járunk.
2015. jún. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én el tudnám képzelni egy olyan barátnővel, aki felcsatolhatóval kényeztet engem. De azért persze én is szeretném őt viszont a puncijában, arról nem mondanék le.

Amúgy megvagyok ilyen extrák nélkül is, csak izgat a dolog.


Nem értek hozzá, de mintha láttam volna olyan felcsatolhatót is, amik közben a használója hüvelyébe is behatol egy kisebb nyúlvánnyal. Talán egy ilyen pont arra jó, hogy nem egy érzéketlen pótléknak érzed a műfarkat, hanem jobban a saját részednek.


Szerintem a gondolataidon úgysem tudsz változtatni, ne vegyél erőszakot magadon. Idővel változhat a hozzáállásod, ha közben megtapasztalsz ezt-azt, de szerintem akkor jársz a legjobban, ha elfogadod, hogy most ez van, és nem ostorozod magad érte.


32/F

2015. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!