Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Segítség, bonyolult, meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, bonyolult, meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Elég kényesen érzem magam. Azt eddig is tudtam biztosan, hogy transznemű vagyok (nőnek születtem, de valójában srác vagyok és aszeint is élek). És eddig csak sejtettem, hogy vonzódom a srácokhoz is, de mostanában ütött be hogy inkább a srácokhoz... Persze, bírom a csajokat is de hogy mondjam... igazából egy másik férfivel tudnám elképzelni az életem.

Viszont én nem vagyok született férfi, gondolom ezért senki sem állna szóba velem, meleg srácok közül... Az meg a legutolsó lenne amit akarnék, hogy egy szikrányit is nőként kezeljenek...

Néha még elképzelem, hogy lesz majd aki elfogad, de inkább próbálom belátni hogy nem fogok kelleni senkinek... de tényleg... én is elég béna vagyok ismerkedés terén is. :/


Oltsatok le nyugodtan, küldjetek a k anyámba, így is eléggé érik már bennem hogy kinyírom magam...



25/F....



2015. jún. 13. 17:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Pánszexuálisokat kéne keresned de ennek annyi az esélye Magyarországon, minthogy egy elefánttal fogod várni a kettest a Boráros téren. Am ne öld meg magad! Nem kell nekünk még egy halott férfi 😊 13/m/f
2015. jún. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Nem vagy könnyű helyzetben. De nem is megoldhatatlan mint ahogy te azt gondolod. Ma már léteznek műtétek amit egyébként a tb is támogat. Igy megoldódna a dolog hogy testben is teljesen férfi legyél. De el kell menni pszichológushoz, beszélni erről a dologról, nekik hivatalosan meg kell állapítani hogy tényleg indokolt nálad a műtét. Megadják a zöld lámpát és mehetsz is. Pár hónap múlva meg tök ugyan olyan meleg férfi leszel mint én vagy akárki más. Hidd el nem vagy ezzel egyedül. Sőt van akinek sokkal nehezebb a helyzete. Gondolj bele ha ugyan ez van veled mint most de nem csak a nemi szerved női hanem az egész tested és úgy érzed magad férfinek és közben a férfiakhoz vonzódsz. Megölni magad meg hülyeség. Járd végig az utadat, küzdve, becsülettel és egyre erősebb leszel.

2015. jún. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
8%
öld meg magad, az lenne a legjobb :) hiába törölteted ki ezt a választ is, akkor is csak egy önsajnáló érzelmi nulla vagy :) pusziii
2015. jún. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

hm vajon mit mond el egy emberről, ha az interneten, névtelenül buzdít arra másokat, hogy öljék meg magukat?

Vajon erre mit mondana Freud, ha még élne?

2015. jún. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Kedves 13-mas, nem én töröltetem a válaszokat.

De igazad van. Tulajdonképpen valóban úgy lenne a legjobb.

Tökmindegy, milyen sikereket érek el, belül magányos vagyok. Senkivel nem tudom megosztani az életemet, és szükségem lenne valakire, aki szeret, aki hozzám bújik, vagy akinek reggel ágyba vihetném a reggelit... akit szerethetek.

Nem hiszem, hogy valaha lesz ilyen, eddig sem volt.

Tulajdonképpen mindenkinek csak a terhére vagyok. Eddig is tudtam ezt, de még jobban megerősít az, amiket általánosságban hallok/olvasok a társadalom részéről.

Még ha heteró lennék, könnyebb lenne, de így... kábé reménytelen ügy.

Én azt hittem, mielőtt belevágtam ebbe az egészbe, hogy ennél már csak jobb lehet. Most teljesen egyedül maradtam...


A kérdésre nincs már szükségem, szerintem nyugodtan törlésre kerülhet. Viszlát.

2015. jún. 14. 17:50
 16/18 anonim ***** válasza:

Az emberek szexualitása nem fekete-fehér. Vannak férfiak akik imádják a transszexuális nőket pont azért mert van valami extrájuk ami a cisznemű nőknek nincs. Ugyanígy ennek az ellenkezője is létezik mikor egy magát homoszexuálisnak valló férfi különösképp azon férfiakhoz vonzódik akik eredetileg női testbe születtek.



Mindegy milyen szőrös a képed, nyilván több feminin vonásod van mint egy lányos arcú fiúnak és ez sok meleg pasinak bejön.


Szerintem regisztrálj fel egy-két meleg társkeresőre meleg férfikénét és a bemutatkozódban egyértelműen fejtsd ki hogy mi a helyzet, hogy elkerüld az olyan ostobákat mint akik itt írnak. Nekem egyértelmű hogy miről van szó mert ismerős a téma, de szemmel láthatóan még a leírtak után is van aki úgy értelmezte hogy transszexuális nő vagy.

2015. jún. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Tényleg nem egyszerű. Egy meleg férfi nem fogadja el a transznemű férfit, mert csak a péniszre izgul. Az pedig még műtét árán sem lesz olyan, mint az igazi, hiszen a melegeknek a sperma is alap.


Azt viszont nem látom be, miért te nyírnád ki magad azért, mert nem volt szerencséd a születéskor. Ez elvileg épp hogy erősebbé teszi az embert, mivel többet kell küzdenie, és helyzetéből adódóan többet is van egyedül.

Egy pánszexuálissal szerintem több esély van kapcsolatra.


Már meg ne haragudj, az azonban biztos, hogy akármilyen identitású/szexualitású ember is legyen, nem vágyik arra, hogy öngyilkosjelöltet pátyolgasson. Ha feltetted az életed, hogy férfi légy, mentalitásban is légy az.

2015. jún. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hát a fő kérdésre, ami miatt ide tévedtem, a válasz az hogy nem lehetsz meleg, ugyan is nőnek születtél ha jól olvastam.. és nőként a férfiak izgatnak(tudom hogy pasinak érezd magad, de kérlek :D ezt csak így lehet elmagyarázni :D) heteroszexuális vagy.

Ha már lelkileg nézzük, na akkor vagy meleg, vagyis még az sem, hanem igazából biszexuális:"Persze, bírom a csajokat is de hogy mondjam" :D

Egyébként sosem értettem miért akarja valaki megölni magát..

Manapság már ez is divat.. megölni magad.

Ne öld meg magad, nem bunkóságból, de rengeteg biszex(esetleg perverz?) férfi van, akinek bejönnek az olyan "fiúk/férfiak" akiknek van vaginájuk :D

Köztük nekem is :D

- Egy biszex fiú.

2015. júl. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!