Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Segítség, bonyolult, meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, bonyolult, meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Elég kényesen érzem magam. Azt eddig is tudtam biztosan, hogy transznemű vagyok (nőnek születtem, de valójában srác vagyok és aszeint is élek). És eddig csak sejtettem, hogy vonzódom a srácokhoz is, de mostanában ütött be hogy inkább a srácokhoz... Persze, bírom a csajokat is de hogy mondjam... igazából egy másik férfivel tudnám elképzelni az életem.

Viszont én nem vagyok született férfi, gondolom ezért senki sem állna szóba velem, meleg srácok közül... Az meg a legutolsó lenne amit akarnék, hogy egy szikrányit is nőként kezeljenek...

Néha még elképzelem, hogy lesz majd aki elfogad, de inkább próbálom belátni hogy nem fogok kelleni senkinek... de tényleg... én is elég béna vagyok ismerkedés terén is. :/


Oltsatok le nyugodtan, küldjetek a k anyámba, így is eléggé érik már bennem hogy kinyírom magam...



25/F....



2015. jún. 13. 17:27
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Sosem voltam nő annak ellenére hogy a természet elbaszott és puncival születtem.
2015. jún. 13. 17:40
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
Ha jól értelmezem az egészet akkor igazából nőnek születtél és nő is vagy, de a férfiakhoz vonzódsz, és férfinak érzed magad?
2015. jún. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nőnek születtem, de férfi vagyok és aként élek, aszerint definiál a környezetem, férfi név áll a személyimen és szőrös a pofám, ha ez érdekel. :D

De igen, eléggé vonzódom a srácokhoz, de nagyon gátol hogy nem születtem farokkal és ezt kb senki nem tudná elfogadni, egy meleg srác nem egy mikropéniszért izgul... *sóhaj*

2015. jún. 13. 17:49
 4/18 anonim ***** válasza:

Nos, legalább nem vagyunk egyedül így. :D

De azt remélem tudod, hogy itt ezen nem igazán tud segíteni senki.

2015. jún. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok meleg srácok véleményére. :)
2015. jún. 13. 17:53
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Jóképű vagy?
2015. jún. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Franc tudja, állítólag nem vagyok randa.
2015. jún. 13. 18:09
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

Ha jól értem, akkor egy transznemű homoromantikus homoszexuális nő vagy?


20 mf

2015. jún. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem nőként gondolsz magadra, akkor igen, gondolom homoszexuális vagy, viszont aki veled akar összejönni, az pánszexuális. Vagy valami ilyesmi - tényleg komplikált picit az ügy :D

(És ne nyírd ki magad)


#2, nem tudom mi volt a kiábrándítóbb a válaszodban: maga a mondanivaló, vagy a "de viszont". Szedd össze magad, ember!

2015. jún. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
még mindig nem értem h akkor most mi van, és mi vagy te valaki magyarázza már el :D
2015. jún. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!