Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehetséges szerintetek az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges szerintetek az, hogy valaki képes valaki másnak a szexualitását megváltoztatni?

Figyelt kérdés
csak kérdem, merő érdeklődésből

2015. máj. 26. 17:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

10# nagyon jól leírta (meg persze mások is írtak jót :D),azt még hozzátenném, hogy "elnyomni" lehet megpróbálni, aminek az égvilágon SEMMI,DE SEMMI értelme nem lenne, mert a felszín alatt a szexuális orientáció nem változik meg...

(Na, de nem javítgatni akarok :D)

2015. máj. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%
Szexuális orientációval egyutt születünk. Szoval értelemszerûen nem.
2015. máj. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehetséges.
2015. máj. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%
Leszbikus nő vagyok. Több olyan barátnőm volt, akinek én voltam az első nő. Szerintem a lányok szexualitása képlékenyebb, mint a fiúké... Sokkal többször fordul elő az, hogy egy nő lefekszik egy másik nővel, megkíván egy másik nőt, mint a fiúk esetében.
2015. máj. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
80%

antropológiai értelemben, azok a heteroszexuális beállítottságú egyedek, akik kifejezetten sok időt (éveket, évtizedeket) töltenek együtt összezárva és elzárva a többi heteroszexuális beállítottságú egyedtől, azok előbb utóbb saját heteroszexuális egyedpartnereikkel közösülést, azaz homoszexuális nem aktust végeznek, hiszen így élik ki szexuális vágyaikat


csirkéken korábban kikísérletezték, hogy ha csak nőstény tojók vannak összezárva kevés mozgástérrel, akkor azok előbb utóbb saját nőstény tojó fajtársaikkal létesítenek szexuális kapcsolatot

2015. máj. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!