Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan tudom megváltoztatni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom megváltoztatni a fogamzásgátló tabletta bevételének időpontját?

Figyelt kérdés
Eddig fél 6kor vettem be,de ha mondjuk átszeretném tenni 8ra?Mert gondolom az úgy nem megy hogy eddig fél 6kor mától meg 8kor veszem be.Vagy igen?Vagy mondjuk minden nap 20perccel később vegyem be?Vagy jobb ha így hagyom és akkor biztosabb
2009. ápr. 14. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Én biztos naponta csúsztatnék egy picit, mondjuk 20-30 percet... Az a lényeg, hogy 12 órán belül maradj.
2009. ápr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ezt simán megcsinálhatód! fél 6-ról 8-ra....

vagy befejezed ezt a levelet és a következőt levélnél már 8 kor veszed be :)

2009. ápr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Simán megcsinálhatod, hogy holnap már 8-kor veszed be! Nem lesz semmi bajod és a védelem se csökken!
2009. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!